Мавпи-ОСДЮСШОР-04 завершили сезон у ВЮБЛ

Команда "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" не зуміла вийти до півфіналу чемпіонату України серед юнаків 2004-го року народження.

У чвертьфіналі Всеукраїнської баскетбольної ліги України черкаські баскетболісти грали з командою СДЮСШОР-16 (Київ). В обох матчах "Мавпи" зазнали поразок і як результат завершили сезон.

Перший матч
СДЮСШОР-16 (Київ) - Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР - 84:47
ЧМ: Краснощока - 13+10 підб; Токовенко - 9+16 підб; Цимбалюк - 9+3 підб.
Другий матч
Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР - СДЮСШОР-16 (Київ) - 67:95
ЧМ: Кригін - 16; Цимбалюк - 14+6 підб, 7 пер; Холод - 14+3 підб; Токовенко - 10+15 підб.

Олександр Лашко, головний тренер "Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР":
"У другома матчі нам необхідно було зіграти на максимум. На жаль як і перед першою грою в Києві тренувалися без 4-5 гравців. Стартували непогано, але потім знову невпевненість і втрата концентрації, програли багато єдиноборств саме в жорсткості і знову не порадував відсоток з гри. Боролися до останньої секунди, за кожен м'яч. Необхідно віддати належне команді за старіння і віру, що не опустили руки. На жаль на цьому ми закінчуємо сезон. Ті команди, які не вийшли до фіналу не дограють в цьому сезоні за 5-8 місця, а це були б дуже цікаві ігри! Ще один крок зробили в цьому році. Були 13-ті, 11-ті, 9-ті - в цьому сезоні вже потрапили у вісімку!Треба провести величезну роботу над помилками і їх виправлення. Я вдячний кожному хто допомагав і вірив в нас! Нашому керівництву, тренерам, батькам .Ми всі одна велика сім'я!"


Склад "Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР":
Іван Токовенко
Гліб Буравський
Олександр Головко
Нікіта Гречуха
Максим Грицьков
Іван Краснощока
Іван Кригін
Іван Ніжегородцев
Олександр Острівний
Кіріл Прокопенко
Влас Резун
Назар Холод
Борислав Цимбалюк
Валерій Шевченко