Черкаські дівчата вийшли до чвертьфіналу чемпіонату України

«Венето-Черкаси-06» відіграли заключний тур регулярного чемпіонату Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України.

У Бердянську вихованки Олени Фатнєвої відіграли по два матчі з командами «Таврійська зірка» та ДЮСШ (Бердянськ). Черкащанки в усіх матчах чинили гідний опір суперницям, однак здобули лише одну перемогу.

Попри це, «Венето-Черкаси» забезпечили собі вихід до чвертьфіналу чемпіонату, в якому наші дівчата зіграють з командою Рівного.

«Венето-Черкаси-06» – «Таврійська зірка» – 54:77
«Венето-Черкаси-06» – ДЮСШ (Бердянськ) – 69:71
«Венето-Черкаси-06» – «Таврійська зірка» – 72:54
«Венето-Черкаси-06» – ДЮСШ (Бердянськ) – 48:53

Олена Фатнєва, головний тренер «Венето-Черкаси-06»:
«У цьому турі ми намагалися посісти якомога краще місце за підсумками чемпіонату, щоб отримати простішого суперника у чвертьфіналі. Але посісти третє місце не вдалося, тепер ми п'яті. У першому матчі грали з «Таврійською зіркою». Протягом гри мали лідерство +15, але в певний момент дівчата розслабилися, відпустили суперника, багато не влучили своїх кидків і як підсумок програли. У другому матчі ми вже відіграли значно краще і перемогли їх упевнено. Із командою Бердянська у нас були хороші матчі. Ця команда – срібний призер минулого чемпіонату. Але ми з ними грали на рівних, у кожному матчі мали шанси на перемогу, однак у вирішальний момент нам чогось не вистачало. Але дівчата молодці, продемонстрували боротьбу й волю до перемоги. Тепер вийшли до чвертьфіналу. Гратимемо з командою Рівною. До цього у нас результат із ними 1:1. Будемо боротися. Є бажання вийти у четвірку, намагатимемося досягти цієї мети».

Чвертьфінальні матчі відбудуться 9 травня у Рівному і 12 травня у Черкасах.

Склад «Венето-Черкаси-06»:
Ольга Белякевич
Ангеліна Головченко
Діана Зелик
Єлизавета Клок
Кіра Куроп'ятник
Руслана Литовка
Анастасія Любенська
Дар'я Маловічко
Софія Мамієнко
Ольга Охріменко
Олександра Пугач
Марія Пугач
Вероніка Саранська
Аріна Фатнєва
Юлія Шелудько
Вікторія Данилейко