КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи-07 розтрощили Маріуполь і вийшли до півфіналу ВЮБЛ

Команда Володимира Мірошника потужно стартувала у фінальному турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2007-го року народження у дивізіоні Б.

Фінішував перший ігровий день фінального етапу чемпіонату України. У стартоваий день реальної боротьби між командами практично не було. Лише у матчі Дружківки з "Хижаками" між суперниками було 14 очок різниці. У всіх інших фаворити перемагали з перевагою понад 25 очок.

Так, впевнено у півфінал вийшли "Хижаки" (Київ), "Хімік" (Южне), "Прогрес" (Крюківщина) та "КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи-07".

Господарі паркету останніми вийшли на майданчик. "Мавпи" зустрічалися із КДЮСШ-3 (Маріуполь). Черкаські баскетболісти зі старту приголомшили суперника потужним ривком, не даючи набрати бодай очко. Протягом чверті "Мавпи" лідирували з рахунком 16:0, лише до кінця чверті гості розмочили рахунок. Як наслідок, ще до великої перерви різниця між суперниками сягнула 26-ти очок. А в другій половині підопічні Володимира Мірошника і не думали зменшувати оберти. Черкасці лише нарощували темп і довели гру до логічного результату - перемоги з рахунком 76:22.