Черкаські дівчата - бронзові призерки ВЮБЛ!

Команда "Венето-Черкаси-06" вперше у своїй історії здобула призи Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України!

У Дніпрі завершується фінальний етап ВЮБЛ серед дівчат 2006-го року народження. В заключному матчі підопічні Олени Фатнєвої зустрічалися із командою ДЮСШ (Бердянськ). До цього черкащанки з боєм поступилися у двох матчах, тому в останній грі дівчата змагалися за бронзу чемпіонату!

Гравчині "Венето-Черкаси-06" зі старту зустрічі продемонстрували своє серйозне налаштування на матч. Дівчата відразу втікли на безпечну відстань у 8 очок, а в другій чверті вже мали двознанче лідерство. Черкащанки пішли на велику перерву з рахунком 44:26!

На другу половину "Венето-Черкаси-06" вийшли з метою не відпустити свою перевагу. Третю чверть команди провели у рівній боротьби, втім лідерство черкащанок зберігалося. Лише у четвертому періоді команда з Бердянська зуміла дещо відквитати відставання, але не більше. Черкащанки втримали свою перемогу!

Відзначимо потужну гру Аріни Фатнєвої, на рахунку якої 28 очок (13-32 з гри), 5 підбирань та 2 передачі!

70:63 - "Венето-Черкаси-06" - бронзові призерки ВЮБЛ!

ДЮСШ (Бердянськ) - "Венето-Черкаси-06" - 63:70 (19:25, 7:19, 15:14, 22:12)
Венето-Черкаси: Фатнєва - 28+5 підбирань, 2 передачі; Любенська - 15+8 підбирань; Шелудько - 7+8 підбирань; Данилейко - 6+3 підбирання; Литовка - 4+7 підбирань; Зелик - 2+14 підбирань; Пугач - 2+11 підбирань; Куроп'ятник - 2+5 підбирань, 7 передач.

Статистика матчу

Олена Фатнєва, головний тренер "Венето-Черкаси-06":
"Це
гра на яку ми дуже налаштовувалися. Вона видалася складною. Їхній лідер отримав дискваліфікацію, тому це нам дещо домогло. Відірвалися по очках і тримали своє лідерство. У четвертій чверті втратили трьох ключових гравчинь, тому нам було дуже складно. Але дотерпіли і втримали перемогу. Всі емоції залишили на майданчику. Дуже задоволені результатом.
Дякую батькам, які поїхали з нами на цей тур. Знаю, що тренери хвилювалися за наш виступ, підказували нам. Всім дякую за підтримку.
Дівчата ще не до кінця усвідомлюють, що здобули нагороди, на який рівень вони вийшли. Але, я думаю, що це прийде з часом. Усвідомлення того, що наскільки ще ретельніше потрібно працювати, щоб тримати свої позиції і покращити їх".