Венето-Черкаси з перемоги стартують у фінальному етапі ВЮБЛ!

Команда найменших дівчат басктебольної школи "Черкаських Мавп" перемогла збірну Києва.
У Чернівцях стартував фінальний тур Всеукраїнської юнацької басктебольної ліги України серед дівчат 2007-го року народження. За медалі чемпіонату змагаються команди СЗОШ-22-Старлайф (Чернівці), СДЮСШОР-5 (Дніпро), Збірна Києва та "Венето-Черкаси-07". Колективи гратимуть між собою за коловою системою.

Сьогодні підопічні Наталії Євтушевської відіграли перший матч фінального туру. Черкащанки провели не просту гру із командою Києва. Гравчині "Венето-Черкаси-07" добре стартували, відірвавшись від суперниць на відстань 5-ти очок. Протягом стартової чверті киянки зрівняли рахунок, втім до кінця періоду "Венето-Черкаси" знову отримали лідерство.

Далі наступні дві чверті виграли баскетболістки збірної Києва, котрі вже після третього періоду самі мали мінімальне лідерство - 31:32. За рівної боротьби команди провели четверту 10-хвилинку. Втім у вирішальний момент черкащанки здійснили свій ривок, дотерпіли й здобули перемогу! Першу у фінальному турі! 47:42.

Відзначимо, Кіру Куроп'ятник, котра стала найрезультативнішою у матчі. На рахунку черкащанки 20 очок та 9 підбирань. Дабл-дабл також оформила Каріна Шевцова - 17+16.

Збірна Києва - "Венето-Черкаси-07" - 42:47 (9:14, 12:8, 11:9, 10:16)
"Венето-Черкаси": Куроп'ятник - 20+9 підбирань; Шевцова - 17+16 підбирань; Левченко - 5+5 підбирань; Гибало - 2; Бабак - 2; Дружченко - 1+6 підбирань.
Статистика матчу

Завтра "Венето-Черкаси-07" відіграють другий матч фінального туру проти команди СЗОШ-22-Старлайф (Чернівці). Початок гри о 12:00.