Найменші дівчата виграли два турніри у Залізному Порту!

Чемпіонки ВЮБЛ, "Венето-Черкаси-07" довели свій клас і здобули два золота на Фестивалі мінібаскетболу у Залізному Порту!


Після того, як найменші "Черкаські Мавпи" виграли два золота на турнірі у Залізному Порту, естафету підхопили дівчата. Підопічні Наталії Євтушевської приїхали на фестиваль у якості у статусі чинних чемпіонок України, тому були головними фаворитами змагань.

Протягом кількох днів черкащанки взяли участь у двох турнірах - мінібаскетболі і баскетболі 3х3. Загалом на майданчик виходило 9 команд. "Венето-Черкаси-07" не залишили суперницям жодних шансів, вигравши усі матчі у мінібаскетболі та здобули золото!

У турнірі 3х3 наші дівчата поступилися у першому матчі команді з Івано-Франківська, але далі реабілітувалися і пройшли всю дистанцію без помилок, вигравши фінал та в підсумку оформили золотий дубль! Вкрай успішний дебютний сезон для черкащанок. Золото Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги та ще два золота на фестивалі мінібаскетболу!

Відзначимо і лідерку "Венето-Черкаси" Кіру Куроп'ятник, котру визнали MVP фестивалю.


Наталія Євтушевська, головний тренер "Венето-Черкаси-07":
"Дуже хороший фестиваль, гарна атмосфера біля моря, все насичено баскетболом. Ми приїхали налаштованими, я дівчатам сказала, що ми приїхали сюди не відпочивати на морі, а грати в баскетбол. Вони чемпіонки, тому повинні довести це. Дівчата були добре налаштованими і гарно провели два турніри, програвши лише один матч.
Незважаючи на таку атмосферу і море, ми щодня проводили по одному тренуванню перед турніром, а далі грали. Дівчата спілкувалися із гравчинями інших команд, був гарний змагальний дух, всі зарядилися позитивом.
Мені сподобалося налаштування дівчат, вони вже посерйознішали".

Відзначимо, що після турніру дівчата відпочили лише кілька днів і вже повертаються до тренувань.