Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР виграють другий тур ВЮБЛ

Вихованці "Черкаських Мавп" потужно відіграли у рамках другого туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2006-го року народження.


Підопічні Євгена Ткаченка повернулися із Полтави, де провели три матчі. Черкасці зустрічалися із минулорічними чемпионами - командою СДЮСШОР-5 (Дніпро), а також командою Полтави та Харкова. В усіх трьох матчах черкасці святкували перемоги. Як результат, після двох турів, "Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР" очолюють турнірну таблицю чемпіонату.

Відзначимо, що практично весь склад команди - це учні спортивного класу Гімназії №9.

Також у рамках туру два матчі відіграла друга команда цієї вікової групи - "Черкаські Мавпи-06". У матчі із сильними командами черкасці, котрі минулого року грали у дивізіоні Б, зазнали двох поразок.

Результати:
"Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР" - СДЮШОР-2 (Полтава) - 85:82
"Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР" - СДЮСШОР-5 (Дніпро) - 81:76
"Черкаські Мавпи-06-ОСДЮСШОР" - "Політехнік-СДЮШОР" (Харків) - 75:69

"Черкаські Мавпи-06" -  "Політехнік-СДЮШОР" (Харків) - 44:78
"Черкаські Мавпи-06" - СДЮСШОР-5 (Дніпро) - 40:90


Турнірна таблицяЄвген Ткаченко, головний тренер "Черкаських Мавп-ОСДЮСШОР":
"Напружений тур для нас, грали із минулорічним чемпіоном. Втім ми зуміли продемонструвати свою гру, свій баскетбол. Дякую хлопцям за віру в себе і відданість на майданчику. Вже зараз помітно, що те, над чим працюємо два роки, дає результат. Хоча попереду роботи ще багато, як в захисті, так і нападі. Завдання перед кожним туром і матчем - грати у свій баскетбол, демонструвати те, над чим працювали, виконувати настанови. Поки хлопці все це роблять. Я задоволений, можливо не на 100 відсотків. Добре, що хлопці бачать результат своєї роботи у грі".