Баскетбольна школа Черкаських Мавп оголошує перегляд юнаків та дівчат 2008-09 років народження


Приватна баскетбольна школа Михайла Бродського розпочинає перегляд юнаків та дівчат до команд клубу. З 9 по 31 серпня тренери "Черкаських Мавп" пройдуть перегляд юних гравців у команди 2008-09-го років народження.


Тренування проходять зранку та ввечері на майданчиках Гімназії №9 та шкіл №10 та №12. Також діти працюватимуть на місцевому пляжі "Живчик" і у Соснівському парку. Мета цих тренувальних зборів - перегляд потенційних новачків до команд "Черкаські Мавпи-08", "Черкаські Мавпи-09", "Венето-Черкаси-08" та "Венето-Черкаси-09".

Діти зможуть потрапити до спортивних класів на базі ЗОШ №18, де матимуть всі умови, щоб тренуватися у новій сучасній залі школи. 


За словами тренера баскетбольної школи "Черкаських Мавп" Василя Івлєва існує перегляд і в інші команди, старших та молодших юнаків.

"Розпочинаємо відбір дітей для нашої школи. Хто хоче, той зможе прийти і тренуватися з нами.
Відбір відкритий для всіх дітей – 2008-09-й рік. Навіть зараз не пізно, якщо прийде хлопець 2005-го року народження. Якщо він швидкий і спритний, це ніколи не пізно. Можна завжди всіх наздогнати, було б бажання. Якщо в тебе є мотивація, якщо ти наполегливо працюватимеш, то досягнеш багато чого в баскетбол. Дивимося на спритність, гнучкість, швидкість, координацію дітей. Стрибок, фізичні дані та розуміння баскетболу"
, - говорить Василь Івлєв.