В останній грі в 2020 році поступаємося Прометею

Сьогодні "Черкаські Мавпи", на жаль, поступилися "Прометею". Провівши непогано першу чверть, черкасці не зуміли нав'язати боротьбу в подальших чвертях. У підсумку - 58:84. 2020-й рік завершуємо поразкою.

Перша чверть для "Мавп" пройшла, досить, непогано. Вже на перших хвилинах черкасці захопили невеличке лідерство та утримували його до кінця чверті. Хоча, це було непросто, "Прометей" не відпускав черкасців у рахунку. Перемога у першій чверті стала можливою завдяки Кемерону Джонсу, який набрав 11 очок та став найрезультативним гравцем у першій чверті.

Вже у другій чверті результативність Мавп стала гіршою. Поступово їх опоненти захопили лідерство і, як виявилося, вже не відпустили до кінця гри. Вже у кінці першої половини "Прометей" мав перевагу у 13 очок - 26:39.

Попри всі зусилля, "Мавпам" не вдалось нав'язати боротьбу у третій чверті. Баскетболісти "Прометея" не тільки утримали свою перевагу, а й збільшили її. На кінець чверті, гості вже мали перевагу у 22 очки. В останній чверті, велика кількість швидких відривів "Прометея" не залишила шансів для черкащан. "Черкаські Мавпи" отримують поразку в останній грі у цьому році з рахунком 58:84.

"Черкаські Мавпи" - "Прометей" - 58:84 (20:17, 6:22, 14:23, 18:22)
Мавпи: Кемерон Джонс (18 + 5 передач), Ткаченко (8), Конєв (12 + 10 підбирань + 4 втрати), Дзюба, Райт (13 + 6 підбирань + 4 передачі) - старт; Хаджіфейзович, Отверченко, Попов, Сергєєв (5), Руслов, Бондаренко (2).

Прометей: Лукашов (15 + 6 підбирань + 5 передач), Луценко (5 + 4 підбирання), Липовий (10 + 6 передач), Стефенс (11 + 5 підбирань), Петров (4 + 4 підбирання + 4 втрати) - старт; Бєліков (13), Майерс (17 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Сидоров (7), Антипов, Приймак.
Головний тренер: Віталій Черній