Що глянути на Різдво? Підбірка від Кемерона Джонса

Новорічні та різдвяні свята - хороша нагода для перегляду цікавих і тематичних фільмів. Для цих святкових днів є ціла низка знакових стрічок різних років. Захисник "Черкаських Мавп" Кемерон Джонс разом зі своєю дівчиною Терезою підготував свій топ улюблених різдвяних фільмів. Вмощуйтеся зручніше і обирайте собі стрічку!


5 місце
Ще одна п'ятниця (Friday After Next) - різдвяна комедія 2002-го року з відомим репером Ice Cube та актором Майклом Еппсом у головних ролях. Третя частина серії фільмів П'ятниця. Карколомні пригоди двох кузенів, цього разу в різдвяних декораціях.

4 місце
Грінч — що вкрав Різдво (How the Grinch Stole Christmas)
- сімейна комедія 2000-го року з класичним різдвяним американським героєм Грінчем. Головного героя - харизматичного лиходія Грінча грає Джим Керрі. Яскрава історія про те, як Грінч намагається зіпсувати свято Різдва у казковому містечку. Стрічка чудово підходить для перегляду усією родиною.

Дивіться також: У гостях у Кемерона і Терези Джонсів (відео)

3 місце
Подарунок на Різдво (Jingle All the Way) - затишна сімейна комедія 1996 року з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Хоча Арні більше відомий, як герой бойовиків, у його кар'єрі є яскраві ролі у сімейних та комедійних фільмах. Подарунок на Різдво - характерний приклад, в якому розкривається комедійний талант актора. Історія батька, котрий через зайнятість на роботі постійно спізнюється на свята. Цього разу, на Різдво, герой Шварценеггера намагається купити своєму синові дуже рідкісну іграшку й в останній момент проходить через низку негараздів, щоб дістати її.

"Це один із моїх улюблених фільмів. Я постійно дивився його зі своїм кузеном Лендрі. У фільмі дуже багато класний цитат із Арнольдом Шварценеггером. Дуже хороший фільм. Хто не любить кіно з Арнольдом Шварценеггером? Також тут є одна з найкращих сцен у різдвяних фільмах", - ділиться думками Джонс.

2 місце
Різдвяна історія (A Christmas Story) - ще одна сімейна комедія. Історія 9-річного хлопчика, який мріє про різдвяний подарунок - гвинтівку, він робить все, щоб її отримати.
"Я вперше побачив "Різдвяну історію" у сьомому класі. З того часу я передивлявся цей фільм щороку. Сподіваюся, що продовжу цю традицію із нашими з Терезою дітьми", - говорить Кемерон.

1 місце
Сам удома (Home Alone)
- справжня різдвяна класика. Фільм 1990-го року з Маколеєм Калкіним, напевне бачили усі в Україні. Чудова сімейна комедія про пригоди юного Кевіна в будинку.
"Це, мабуть, один із найкращих фільмів в історії. Його можна переглядати не лише на Різдво, а й в будь-який інший день. Я зі своєю родиною дуже часто бачив цей фільм, він багато значить для мене. Улюблена сцена - коли Кевін зустрічає у церкві свого сусіда, якого він боявся. Сусід розповідає свою зворушливу історію - дуже потужний момент", - зазначив Кемерон.


Топ-5 Терези:
5 місце - Грінч — що вкрав Різдво (How the Grinch Stole Christmas) 
4 місце - Відпочинок за обміном (Holiday)
3 місце - Це дивовижне життя (It's a Wonderful Life)
2 місце - Сам удома (Home Alone)
1 місце - Скрудж (A Christmas Carol)

Відео: