Миколаїв - Черкаські Мавпи. Напередодні гри

Анкета:
23 січня, 16:00
Миколаїв, СК "Надія"
"Миколаїв" - Черкаські Мавпи" 
Лідери: Едріан - 17.0+7.3 підб - Райт - 17.4+6.0 підб
Турнірне становище: 3-11 - 11-те місце; 4-13 - 9-те місце
Результати в сезоні: 81:85
Онлайн: mavpabasket.com, Обозреватель, YouTube, ВІККА (запис)"Черкаські Мавпи" вирушили до "Миколаєва", де зіграють один із заключних матчів другого кола Суперліги Паріматч. 

Після провалу на старті чемпіонату "Черкаські Мавпи" поступово знаходять свою гру, що відображається як на майданичку, так і на табло. До чергового туру чемпіонату "помаранчево-чорні" підходять у гарному гуморі. Минулого тижня команда здобула дві перемоги у непростих матчах над "Одесою" і "Хіміком", що мало дати моральний поштовх команді. Для цього сезону дві перемоги поспіль - більш ніж хороший результат. Втім команда налаштовується лише набирати хід. До "Миколаєва" баскетболісти "Мавпи" поїхали виключно перемагати.

Команда Валентина Берестєна - прямий конкурент у боротьбі за зону плей-оф. В останньому турі "корабели" грали з тими ж суперниками, що і черкасці. І якщо "Одесу" "Миколаїв" зумів дотиснути, то з "Хіміком" команда прикро втратила перемогу. МБК у своєму складі має чимало якісних баскетболістів, тому останнє місце у турнірній таблиці не повинно вводити в оману.

У першому колі "Черкаські Мавпи" на власному паркеті здолали "Миколаїв", причому це була перша перемога команди у сезоні. Однак з того матчу пройшло багато часу і команди суттєво змінилися.

У "корабелів" грою заправляють американці. Традиційно сильний Кіт Омоера, на щитах свою роботу справно виконує Нейтан Едріен, котрий став лідером команди. Американець у середньому здобуває 17 очок і робить 7 підбирань і є одним із найкращих гравців чемпіонату. У задній лінії є кваліфіковані Деррік Колтер і Дарнелл Едж. Не варто забувати і про українців, серед яких особливо вирізняється Макс Конате.У "Черкаських Мавп" лідери також набрали гарну форму. Дмитро Скапінцев (11.9+7.6 підбирання) в останньому турі увійшов до символічної збірної туру, якісно відігравши із "Одесою", а Діон Райт після повернення з карантину видав чудовий перфоманс із "Хіміком". Словом, у миколаївському спорткомплексі "Надія" очікується чимало цікавих матчапів.

Дивіться матч онлайн та вболівайте за "Черкаських Мавп"!