Дві потужні перемоги. Підсумки виступу Мавп у баблі

"Черкаські Мавпи" непогано стартували у третьому колі Суперліги Паріматч. У Києві підопічні Максима Міхельсона за три дні  провели три матчі. Усі поєдинки із сильними суперниками, котрі претендують на медалі у цьогорічному сезоні. В усіх матчах черкасці на рівних грали із суперниками і здобули дві переконливі перемоги. Детальніше про виступи команди у нашому огляді.


У Києві "Черкаські Мавпи" почали з поразки від "Будівельника" (80:88). Іронічно, що втретє в сезоні підопічні Максима Міхельсона борються на рівних із амбітним клубом і поступаються. З кожною грою склад киян стає все сильнішим, а гра переконливішою. Незважаючи на це, "Мавпи" весь матч трималися в рахунку, але сил забракло.

Далі була гра із лідером сезону - "Київ-Баскетом". Здавалося б, віддавши багато сил у грі з "Будівельником", на другий день у черкасців буде мало шансів із "Київ-Баскетом". Однак протягом усіх 40-ка хвилин "Мавпи" діяли потужно і впевнено, не лишавши суперникові шансів на камбек і завдали киянам найбільшої поразки - 79:56. Чудовий матч провів молодий центровий "Мавп" Ігор Сергеєв (14+6 підбирань), котрий став MVP матчу.


Головна перемога в сезоні! "Черкаські Мавпи" - "Київ-Баскет" - 79:56


Третя гра була виснажлива у фізичному плані. Але і цього разу черкасці зберегли налаштування на матч і не відступили від своїх принципів. Жорстка і надійна гра в захисті, що і надломило "Тернопіль". "Мавпи", маючи вузьку ротацію, були свіжішими за досвідчений склад "Тернополя" і досить переконливо здобули перемогу з рахунком 86:68.

Серед персоналій, якісно на своєму рівні всі три матчі баблу відпрацював Володимир Конєв. Капітан у середньому проводив 28,8 хвилини на майданчику і здобував 13.3 очка і робив 8.6 підбирання. Конєв брав ініціативу на себе у потрібний момент і, як завжди, був незамінним гравцем на обох сторонах майданчика.


Американський захисник Кемерон Джонс вкотре підтвердив свої лідерські якості. Плеймейкер у середньому здобував 19,6 очка, віддавав 5 передач, реалізовуючи дальні кидки з показником 66,6%. Зараз Джонс вийшов на шосте місце в списку найрезультативніших гравців Суперліги Паріматч (16.8 очка), шосте місце серед кращих асистентів (5.4 передачі) та четверте по рейтингу ефективності (18.4 РЕ).


Головний скорер "Черкаських Мавп" Діон Райт також став одним із ключових гравців баблу. Наш форвард здобув 28 очок із "Будівельником", але не врятував команду від поразки. В двох інших матчах Діон також був на своєму рівні. У середньому у Києві Райт здобава 19.6 очка і 4 підбирання. Особливо слід відзначити налаштування форварда у кожному матчі. Райт був емоційно заряджений на суперників, чим заряжав команду на яскраві ривки. Від цього і позитивний результат команди.


Друга переконлива перемога над "Тернополем" (86:68)


Після київського баблу "Черкаські Мавпи" дісталися локального успіху. Зараз команда вперше в сезоні потрапила до зони плей-оф і знаходиться на 8-му місці. Втриматися у зоні плей-оф і покращити становище - головне завдання команди на решту сезону.

Наступний бабл відбудеться у Черкасах. 26 і 28 лютого "Мавпи" зіграють із "Харківськими Соколами" і "Дніпром".