Чекаємо всіх на баскетболі! Черкаські Мавпи - Запоріжжя. Напередодні гри

Анкета:
28 лютого, 16:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя"
Лідери: Джонс - 16.5+5.5 пер - Форчун - 17.3+4.2 підб
Турнірне становище: 8-15 - 8-ме місце; 15-8 - 3-тє місце
Результати в сезоні: 66:98, 75:77
Квитки: TicketsBox, Будинок торгівлі
Онлайн: mavpabasket.com, Обозреватель, YouTube, ВІККА (запис)


Після феєричної перемоги над "Прометеєм" "Черкаські Мавпи" вдруге поспіль зіграють вдома. Вчорашня гра ознаменувалася поверненнячм уболівальників і це одразу позначилося на рівні баскетболу та атмосфері у ПС "Будівельник". Очікуємо у грі із "Запоріжжям" не менших емоцій!

Вчора "Черкаські Мавпи" здобули одну із знакових перемог у цьому сезоні. Більше ніж рік вболівальники не могли потрапити на трибуни, втім 26 лютого це сталося. У рідних стінах, під акомпанемент власних барабанів та закликів фанів "Черкаські Мавпи" провели потужний матч із "Прометеєм". Протягом усієї гри підопічні Максима Міхельсона лідирували і втримали свою перемогу. 

Слід відзначити дебют у складі "Мавп" двох новачків - Кемерона Янга і Аарона Вільямса. Янг вже у першій грі був одним із кращих на майданчику і здобув 15 очок. Це дозволило команді здобути третю перемогу поспіль.


Зараз черкасці приймають команду із ще більш впевненою серією. "Запоріжжя" вже 8 матчів поспіль перемагає. Востаннє підопічні Валерія Плєханова поступалися ще 17 січня. З того часу запорожани перегравали усіх своїх суперників і зараз, цілком заслужено, розташувалися на третій сходинці у турнірній таблиці.

Цього сезону "Запоріжжя" двічі долало "Мавп". І якщо перша гра була простою для "зелених" через обмежений склад черкасців, то у другій обидві команди провели хороший і рівний матч, в якому лиш на останніх секундах команда із "Запоріжжя" здобула перемогу (77:75). Зараз обидві команди на ходу, кожен із клубів демонструє хорошу формі і якість баскетболу.


Очікується цікаве протистояння лідерів обох команд - задня лінія "Запоріжжя" Кеффі-Форчун проти черкаської Джонс-Янг. Форвард "Мавп" Діон Райт проти Мальчевського і Грицака. І найбільш цікавий матчап у передній лінії - Дмитро Скапінцев проти Аурімаса Маяускаса. Кожен із центрових проводить чудовий сезон, тому в очному протистоянні має бути гаряче!

Підтримай "Черкаських Мавп" у важливій грі! Чекаємо всіх у ПС "Будівельник"!
Квитки тут!!!