Анонс баскетбольних подій тижня

Після двох перемог "Черкаських Мавп" команда Максима Міхельсона матиме невеличку паузу. В той же час, цього тижня свої матчі проводять дублери клубу і вихованці баскетбольної школи.
1-2 березня. ВЮБЛ-2006.
Черкаси. ПС "Будівельник"
01.03. 14:00. "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" - СДЮСШОР (Київ)
02.03. 09:30. "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" - СДЮСШОР-5 (Дніпро)


Команда Євгенія Ткаченка веде боротьбу за вихід до другого етапу ВЮБЛ у своїй віковій категорії. На старті тижня черкасці зіграють два матчі із командами Києва та Дніпра. Для черкасців ці матчі мають важливе значення, щоб покращити своє становище в турнірній таблиці.

5-7 березня. ВЮБЛ-2005. Боярка
Команда Василя Івлєва на Київщині відіграє важливий тур чемпіонату. Черкасці зустрінуться із сильними суперниками - КСЛІ та "Тейвазом" (Київ).

6-7 березня. Вища ліга. Одеса
БІПА-СДЮСШОР - Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2.
Насичений період у виступах дублерів "Черкаських Мавп" продовжується. Цього тижня черкаські баскетболісти завітають в гості до Одеси. БІПА-СДЮСШОР цього сезону прагне підвищитися у класі. Окрім досвідчених українських баскетболістів у складі команди нешодавно з'явилося двоє американців. Матчі з таким суперником - хороший досвід для дублерів "Мавп".

6 - 8 березня. ВЮБЛ-2007. Крюківщина
КДЮСШ-1-Черкаські Мавпи готуються до свого туру. Зараз підопічні Володимира Мірошника посідають 11-те місце у турнірній таблиці, однак щільність команд достатньо висока, тому кілька перемог можуть покращити становище черкасців.