Дублюючий склад Мавп дав бій, але поступився БІПі

У другому матчі "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2" нав'язала боротьбу одному з лідерів чемпіонату Вищої ліги, але зазнала поразки - 77:88.

Після розгрому у першому матчі дублери "Черкаських Мавп" зібралися на другу гру і на рівних грали із міцним суперником. Черкасців у цьому турі за собою вели гравці, які працюють із командою Суперліги - Олег Бондаренко та Владислав Мельник.

З іншого боку, команда була у вкрай урізаному складі. Через травми та інші причини на тур із "Мавпами" не поїхали Артур Назаренко, Святослав Товкач та Владислав Семерич. Ще один лідер команди Юрій Романовський мав мікротравму і пропустив перший матч, але в другій грі допоміг команді.

Баскетболісти збірної Черкаської області зібралися і протягом більшої частини ігрового часу лідирували в рахунку. Однак на весь матч сил черкасцям забракло. Граючи практично без замін дублери "Мавп" пропустили ривок у третій чверті, а заключній 10-хвилинці одесити дотиснули й перемогли з рахунком 88:77.

У "Мавп-2" у цьому турі слід відзначити Владислава Мельника. Бігмен здобув у першій грі 29 очок, а в другій 35!

"БІПА-СДЮСШОР" (Одеса) - "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2" - 88:77 (17:22, 26:21, 24:17, 21:17)
ЧМ: Мельник - 36+5 підбирань; Холод - 3; Токовенко - 4+5 підб; Романовський - 9; Бондаренко - 18+8 підб - старт; Крутогуз - 4; Мозолєв - 3.
Статистика матчу

Нагадаємо, що в першому матчі черкасці поступилися з рахунком 67:127.

Георгій Ступенчук, головний тренер "Збірної Черк.обл-Черкаські Мавпи-2":
"Поїхали на цей тур урізаним складом. Владислав Семерич захворів, Артур Назаренко не зміг поїхати через навчання. Травму отримав Святослав Товкач. Із великих у нас були лише Токовенко і Мельник. У Юрія Романовського проблеми з ногою, вчора не грав, а сьогодні вирішив допомогти. Дякую йому.
Сьогодні задоволений всіма гравцями. Грали на рівних із сильним суперником, майже три чверті лідирували. Але через усічену ротацію нас не вистачило на кінцівку. Суперник тиснув на нас, одесити застосовували пресинг і нам було непросто.
Слід відзначити силу Одеси, команда підсилилася двома американцями - хороший центровий і розігруючий. Вчора не змогли їм протистояти, а сьогодні добре відпрацювали. Стримали їхній пресинг, розбиралися в нападі, також добре діяли в захисті, була підстраховка. Нам просто не вистачило гравців у ротації".

Наступний тур "Збірна Черк. обл.-Черкаські Мавпи-2" прийме 14-15 березня. У рідних стінах черкасці зіграють із "Хіміком-2".