"Черкаські Мавпи" - "Азовмаш" 83:92

На відміну від попередніх матчів “Мавпи” почали активно і закинули першими.  Маклінтон триочковим кидком відкрив  рахунок у цій зустрічі, щоправда черкасці отримали у відповідь декілька результативних атак від Едні та Арчібальда.  В середині першої чверті Андрій Лебедєв триочковим кидком  встановив рівний рахунок на табло.  За три хвилини до кінця чверті тренер “Мавп” Йовіца Арсіч випустив на майданчик Ракочевіча та Марковіча, який записав на свій рахунок 5 очок. “Мавпи” стали більше помилятись у нападі і програвати підбирання під своїм щитом. Це дозволило “Азовмашу” вийти у 9-очковий відрив.  Наприкінці чверті “Мавпи” скоротили відставання до 4 очок: 23:27.

Знову “Мавпи” почали чверть з триочкового, цього разу у виконанні Ярутіса, який щоправда у наступній атаці помилився у нападі, що призвело до результативної атаки гостей – Ліаделіс закинув з фолом, і реалізував штрафний.  “Азовмаш”, у особі Хендерсона та Ліаделіса, які закидали з дуже складних позицій, не дозволяв “Мавпам” наблизитись впритул.  Слід відзначити щільну гру Марковіча у захисті, один з перехватів якого завершився контратакою і результативним триочковим від Лебедєва. Андрій повторив свій успіх також у наступній атаці.  Попри старання “Мавп”, черкасці не змогли наздогнати “Азовмаш”. Ліаделіс, Хендерсон та Мещеряков утрьох зробили гру у 2 вчерті, закинувши всі 26 очок, які власне і набрав “Азовмаш” у цій чверті.  На велику перерву команди пішли за рахунку 48:53 на користь гостей майданчику.

Старт 3 чверті запам’ятався активністю Родні Бюфорда, який майже самотужки вивів “Азовмаш” у 10-очковий відрив. А потім була трихвилинка Едні. Маленький американець без вагань карав “Мавпи” за помилки у захисті. Господарі зайвий раз хибили на завершальній стадії атаки, і саме це дозволило “Азовмашу” збільшити відрив до 12 очок. Триочковий Лохманчука встановив на табло рахунок 3 чверті 63:72 на користь “Азовмаша”.

Часті помилки у обороні “Мавп” стали причиною подальшого збільшення відриву "Азовмаша". За 4 хвилини 4 чверті маріупольці спромоглися відірватись на 15 очок. Триочкові Лебедєва та Андрюкайтіса дещо вирівняли хід гри, але все таки залишаючи "Мавп" позаду “Азовмаша” на 7 очок.
Кінцівка зустрічі була за гостями, які втримали здобуту перевагу. Останні три очки від Ревзіна вже нічого не вирішували у цій грі. Таким чином, “Мавпи” програли третій матч проти “Азовмаша”, і далі у плей-офф ідуть маріупольці.

тренер: Мехмет Бечіровіч

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки