Черкаські Мавпи у складному матчі поступаються Запоріжжю

Непростий виїзд до Запоріжжя завершується для "Черкаських Мавп" поразкою. Після впевненої першої чверті, черкасці не зуміли втримати цей же темп і поступилися з рахунком 78:69.

"Черкаські Мавпи" переконливо розпочали матч. Підопічні Максима Міхельсона з перших хвилин пішли у відрив. За кілька хвилин 9 очок здобув Кемерон Джонс, який поцілював кошик суперника, як після проходів, так і дальніх і середніх кидків. Так, вже до середини чверті "Мавпи" відірвалися на відстань 10-ти очок, яка трималася практично до кінця перідоу, лише прохід від Кеффі під сирену скоротив відставання до 8-ми балів - 16:24.

Друга чверть пройшла під знаком погоні запоріжців за "Мавпами". Поступово підопічні Валерія Плєханова "з'їдали" перевагу "Мавп", а наприкінці чверті взагалі вийшли вперед. Запоріжці цупко відпрацьовували в захисті, як наслідок черкасцям не вдавалося як слід організувати атаку. Таким чином, команди завершили першу половину за рівного рахунку - 42:42.

У третій чверті черкасцям не вдавалося намацати свою гру. Натомість гравці Запоріжжя відчули свій ритм. Впевненість Майка Кеффі позначилася і на інших баскетболістах. Так, господарі вже відірвалися на рекордну відстань у матчі - 7 очок і завершили період з рахунком 64:57.

Заключна чверть не стала кардинально іншою. Гравці "Мавп" трималися на відстані 5-7 очок, та зробити вирішальний ривок сил забракло. У підсумку "Запоріжжя" втримало свій гандикап і здобуло перемогу з рахунком - 78:69.

Запоріжжя - Черкаські Мавпи - 78:69 (16:24, 26:18, 22:15, 14:12)
Статистика матчу

Наступний матч "Черкаські Мавпи" проведуть вже 16 квітня проти "Прометея". А на власний паркет команда повернеться 18 квітня. В гості до "Мавп" завітає "Будівельник". Початок гри о 16:00.