Черкаські Мавпи в усіченому складі дають бій, але поступаються Тернополю

"Черкаські Мавпи" без п'яти ключових гравців поступаються на виїзді "Тернополю" 88:79. Незважаючи на усі проблеми, черкаська команда провела близький матч із одним із лідерів чемпіонату.

Попри суттєві проблеми у складі, "Черкаські Мавпи" не відпускали "Тернопіль" в рахунку у першій чверті. На старті матчу обидві команди почергово відповідали на атаки одна одної. "Черкаські Мавпи" за собою повели Іван Ткаченко і Кемерон Янг, які  здобули по 7 очок. Втім на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів - 21:18.

У другій чверті поступово тернополяни почали забирати ініціативу у матчі. У підопічних Дмитра Забірченка активізувалися Калхун та Кальніченко, тоді як у Мавп все будувалося навколо Ткаченка, решта гравців допомагали лише відрізками. Так, вже до великої перерви гандикап господарів сягнув 11-ти очок- 45:34.

Після великої перерви "Черкаські Мавпи" намагалися здійснити погоню за "Тернополем". У середині чверті черкасці провели кілька атак у швидких проривах, а згодом ініціативу на себе взяв Кемерон Янг, котрий поцілив здалеку і "Мавпи" скоротили відставання до трьох очок. Але "Тернопіль" на це відповів своїм ривком і повернув собі 10-очкове лідерство - 70:60.

Попри перевагу суперника в ротації, "Черкаські Мавпи" не складали зброї і мали шанси на камбек до останніх хвилин. Втім досвід та ширина складу "Тернополя", все це далося взнаки. Господарі не відпустили переможний для себе результат - 88:79.

"Тернопіль" - "Черкаські Мавпи" - 88:79 (21:18, 24:16, 25:26, 18:19)

ЧМ: Ткаченко 22+5 підбирань; Янг - 23+4 підбирання; Бондаренко - 9+6 передач; Сергеєв - 2+7 підбирань; Дзюба - 11+8 підбирань - старт; Вільямс - 7+4 підбирання; Руслов - 5+3 передачі.