Олег Бондаренко разом зі збірною України виграє другий етап Ліги Націй!

Чудовий результат. Гравець "Черкаських Мавп" Олег Бондаренко яскраво відіграв у складі збірної України U-23 на другому етапі Ліги Націй 3х3. Українська команда стала переможницею змагань!

У Клайпеді (Литва) Бондаренко і компанія провели три матчі. На груповому етапі Україна у важкому матчі здолала команду Румунії (21:20), а згодом впевнено розібралася із Білоруссю (21:14).


У фіналі змагань Україна зустрічалася із командою Литви. Відзначимо, що українці поступилися господарям майданчика у першому етапі Ліги Націй. Втім цього разу команда реваншувалася сповна. Збірна України домінувала у матчі і не помітила суперника. Як результат, 21:10 - Україна - переможець другого етапу Ліги Націй.

Таким чином, набравши 100 залікових балів чоловіча збірна перемогла на другому етапі. Загалом після двох етапів наші хлопці другі – 170 балів. На 10 більше мають литовці, які перемогли напередодні.

Матчі третього етапу Ліги Націй 3х3 відбудуться 17 липня.