Черкаські Мавпи підписали Дювона Максвелла

Є другий легіонер! "Черкаські Мавпи" підписали американського бігмена Дювона Максвелла (1991 р.н., 201 см). Форвард, який грає на позиції четвертого номера має підсилити передню лінію команди. 

Максвел є випускником університету Гемптон, який він завершив у сезоні 2013/14. В останному сезоні в студентському баскетболі Дювон у середньому за гру здобував 14.8 очка і робив 7.9 підбирання. Після NCAA Максвелл не був задрафтованим в НБА і одразу почав кар'єру за кордоном. 29-річний баскетболіст має величезний досвід виступів у низці чемпіонатів.

У послужному списку Максевела чемпіонати Канади, Аргентини, Бахрейну, Ізраїлю, Японії, Мексики та Франції. Американський баскетболіст досить переконливо діє під щитами, протягом кар'єри у середньому за гру здобуваючи понад 7 підбирань.


Останні два сезони бігмен провів у клубі "Шартр-Баскет", який бере участь у третьому за силою дивізіоні чемпіонату Франції. У сезоні 2020/21 Маквелл у середньому за гру здобував 18.5 очка та робив 7.3 підбирання, 2.5 блок-шота, реалізовуючи кидки з показником 54.5%.


Нагадаємо, що до цього "Черкаські Мавпи" підписали американського захисника Родні Первіса.