Мавпи у насиченому матчі поступаються Соколам

"Черкаські Мавпи" відіграли другий матч товариського турніру Avantazh Cup у Харкові. Підопічні Максима Міхельсона зазнали поразки від господарів - "Харківських Соколів" - 76:79.

Зі старту гри команди почали результативну гру, обмінюючись кидками. До середини першої чверті харків'яни налагодили стабільний набір очок і вже відірвалися на відстань 10-ти очок, а згодом ще збільшили відрив - 32:18.

На початку другої чверті Мавпи скоротили відставання до 9-ти балів, втім ненадовго. "Соколи" продовжували влучати кидки з високим відсотком і пішли на велику перерву за комфортної переваги - 49:33.

Друга половина пройшла під знаком погоні "Мавп" за "Соколами". Поступово підопічні Максима Міхельсона таки почали скорочувати відставання. Зусиллями Ткаченка, Максвелла та інших черкасці дісталися до суперника на відстань 8-ми очок і виграли третю чверть - 63:55.

У заключній 10-хвилинці "Мавпи" приголомшили суперника хорошим ривком. Емоційний дальній від Первіса, кілька швидких проривів від Кольченка і Ткаченка - все це дозволило команді скоротити відставання до трьох балів. "Мавпи" до останніх секунд були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, втім харків'яни втримали переможний для себе результат - 79:76.

Харківські Соколи - Черкаські Мавпи - 79:76 (32:18, 17:15, 14:22, 16:21)
ЧМ: Кольченко - 8+6 підб, 5 пер; Ткаченко - 9+5 підб; Конате - 10+7 підб; Бондаренко - 13+4 підб; Токовенко - 4 - старт; Первіс - 16+5 підб; Максвелл - 12+10 підб, 3 перех, 4 блок; Приймак - 4+4 підб;

Завтра, 5 вересня, "Черкаські Мавпи" відіграють третій матч турніру у Харкові. О 12:00 команда зустрінеться з "Тернополем".