Черкаські Мавпи у бойовому матчі поступаються Харківським Соколам

Черкаські Мавпи відіграли товариський матч із Харківськими Соколами. Гра у рідних стінах завершилася з рахунком 68:75.

Перший за довгий час домашній матч. Для такої нагоди до ПС "Будівельник" завітало чимало уболівальників, які хотіли підтримати свою команду. "Мавпи" і "Соколи" жваво розпочали гру. Гості одразу повели в рахунку, втім у стартові хвилини у черкасців непогано відповідав Родні Первіс. Захисник поцілив два триочкових поспіль. Втім "Харківські Соколи" продовжили гнути свою лінію, тоді як у "Мавп" було дуже багато бажання забити, втім зробити це вдавалося вкрай рідко, що і позначалося на результаті.

Наприкінці першої і на початку другої чверті гості вже мали двозначну перевагу. Особливо черкасцям докучав форвард Макс Махоні. Ряд змін та ротація складу дещо змінила малюнок гри. У середині чверті черкасці завелися і здійснили свій ривок. Чудовий захист по всьому майданчику, важливі тричокові від Кольченка та Романовського дозволили "Мавпам" наблизитися на відстань всього трьох очок - 39:42.

Після великої перерви гості знову почали відриватися. Підопічні Валерія Плєханова стали чіткіше діяти на своїй половині майданчика і ловити черкасців на втратах. "Мавпи" знову поверталися в гру і скорочували відставання, але на більше не вистачило. Харків'яни чіткіше відіграли останні хвилини і таки втримали переможний для себе результат - 68:75.

Відзначимо, що протягом усього матчу Максим Міхельсон дав пограти практично всім гравцям. Багато хвилин на майданчику провели молоді вихованці клубу Іван Токовенко та Юрій Романовський.

Щодо решти гравців команди, Макс Конате отримав ушкодження ще у першій чверті, а Сергій Приймак та Сергій Попов не змогли зіграти за станом здоров'я. А молодий центровий Ігор Сергеєв продовжує відновлення після травми, баскетболіст працює без контакту і вже за кілька тижнів має повернутися на майданчик.

Черкаські Мавпи - Харківські Соколи - 68:75 (11:21, 28:21, 12:18, 17:15)
ЧМ:
Кольченко - 13+3 пер; Ткаченко - 5+10 підб; Первіс - 13+3 підб, 5 пер; Максвелл - 14+4 підб, 4 пер, 3 бш; Токовенко - 4 - старт; Бондаренко - 11+3 пер; Скіра - 5+7 підб; Романовський - 3+1 підб.
ХС: Шевченко - 16+4 підб; Буренко - 5+6 підб, 5 пер; Нємцу - 5+3 підб; Махоні - 32+10 підб; Глєбов - 9+10 підб, 9 пер - старт; Нікітін - 5+3 підб; Кузнецов - 3.
Статистика

Завтра, 11 вересня,  "Черкаські Мавпи" зіграють другий матч із "Харківськими Соколами". Зустріч у ПС "Будівельник" стартує о 13:30. Приходьте! Вхід вільний!