Максим Міхельсон: "Я задоволений тим, що бачу на майданчику"

"Черкаські Мавпи" на своєму паркеті відіграли два матчі із "Харківськими Соколами". У другому протистоянні команда здолала суперника з рахунком 83:65.

Головний тренер "Мавп" Максим Міхельсон проаналізував обидва товариські матчі команди.

"Результат цих матчів мене в принципі мало хвилює, виграли чи програли. У таких матчах, я хлопцям завжди кажу, мені потрібна інформація, потрібно бачити, як вони прогресують в плані сприйняття того, що ми даємо під час тренувань.

Я їм кажу, хочете вигравати в цих матчах - беріть і вигравайте. Це потрібно для вас. Якщо є всередині вогонь і тяга до перемог, якщо живе всередині чемпіон, то будете боротися за перемогу.

Потрібно сказати, що п'ятий матч ми граємо в дуже усіченому складі, граємо з кимось із молодих гравців на майданчику - 17-річний Токовенко чи Скіра, який пропустив три сезони чи Романовський. І при цьому ми б'ємося, боремося, жодного матчу ми не програли без характеру або з великою різницею. Але навіть якщо б це сталося, але вони показували той баскетбол і самовіддачу, яку вони показують, я був би задоволений.

Сьогодні не грали Попов, Приймак - у них вірусне захворювання. Це не коронавірус, вони десь підхопили застуду. У Конате є пошкодження привідного м'яза, яке він отримав у першому матчі, а Сергєєв ще влітку травмувався і досі відновлюється. З огляду на ці втрати і те, у нас ще йде формування складу легіонерами (ще буде підписано іноземців на пару позицій), я задоволений тим, що бачу на майданчику", - сказав Міхельсон.