Поспішайте купити квитки на відкриття сезону! 26 вересня матч!!!

Дочекалися! Вже цієї неділі "Черкаські Мавпи" дебютують у новому сезоні баскетбольної Суперліги Windrose. 26 вересня о 14:30 на власному паркеті приймаємо "Будівельник". Стартував продаж квитків!!!


Новий сезон обіцяє бути найсильнішим із 2014 року. У Суперлізі новий титульний спонсор - Windrose. У чемпіонаті візьму участь 12 команд, відповідно усі клуби відіграють по 44 матчі за весь рік. Тривалий, насичений і найбільш конкурентний. "Черкаські Мавпи" стартують одразу трьома домашніми матчами. Але старт сезону не можна пропустити!

У продажу доступні 2/3 квитків від загальної заповненості ПС "Будівельник". Такі обмеження пов'язані з пандемією коронавірусу в країні. Відповідно, варто поквапитися, аби забронювати собі місце на першому матчі сезону!

Ціна квитків:

Назва сектору

№ сектору

Вартість квитків

Економ - 2

сцена

100

Економ

7;8

130

Стандарт

1;3;4;6

170

Преміум

2; 5

270

VIP

 крісла

500


Квитки можна придбати онлайн, а також у Бюро добрих послух у Будинку торгівлі і безпосередньо у касі ПС "Будівельник" перед матчем.

Зауважимо, що потрібно дотримуватися протиепідеміологічних заходів, а саме бути захисній масці, дотримуватися дистанції та займати виключно власне місце.

Нагадаємо, що новий сезон пройде під гаслом "Інстинкт переможця! "Черкаські Мавпи" незважаючи на серйозний рівень Суперліги та грізних суперників, прагнуть перемагати у кожній грі, а особливо дарувати шоу власних уболівальникам. Цього разу підібраний склад гравців, які можуть давати і енергію і шоу, повернулися баскетболісти чемпіонської команди, є цікаві легіонери. Пропустити таке неможливо!

На відкриття сезону клуб підготував ефектне шоу та чимало яскравих активностей та сюрпризів для уболівальників. Приходьте, буде гаряче!!!

Відкриття сезону о 14:30. Початок гри о 15:00. 
 
КВИТКИ ТУТ!!!