Черкаси з 12 листопада у червоній зоні. На матч з Дніпром можна потрапити з сертифікатом про вакцинацію

Із 12 листопада Черкаська область переходить у “червону” зону. Відповідне рішення ухвалили і на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Таким чином, з п'ятниці у місті та області діятимуть нові обмеження, які стосуються і баскетболу. Матчі "Черкаських Мавп" проходитимуть з глядачами на трибунах, АЛЕ на гру можна потрапити лише маючи сертифікат про вакцинацію або негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Відповідно гра "Черкаських Мавп" і "Дніпра", яка відбудеться 13 листопада о 16:00 відбудеться вже за умов червоної зони.
КВИТКИ ТУТ.

Нові вимоги:
- Особи, які мають результати ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до початку гри;

- Особи, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

У разі, якщо відповідних документів особи не матимуть, вхід до ігрової зали буде неможливий, а кошти за придбаний квиток не повертатимуться.

Наголошуємо на важливості вакцинації! Подбайте про безпеку та здоров'я себе і своїх близьких!