Стартував продаж квитків на грудневі матчі Черкаських Мавп!


Черкаські Мавпи у грудні проведуть цілу низку матчів. 9 грудня підопічні Максима Міхельсона приймуть Запоріжжя, а 11 грудня зіграють із Прометеєм. Продаж квитків на обидва матчі відкрито! Купити квиток можна тут!Для черкаської команди з огляду на складне турнірне становище. кожен домашній матч має вкрай важливе значення. Мавпам необхідно вибиратися з нижньої частини турнірної таблиці. Втім суперники до Черкас приїдуть не найпростіші. 9 грудня - гра з чинним віце-чемпіоном - Запоріжжям. У першому колі у рівному матчі Мавпи поступилися. На власному паркеті потрібну брати реванш.

11 грудня приїздить гранд українського баскетболу, чинний чемпіон - Прометей. Команда зі Слобожанського поки непереможна у сезоні, тому Мавпам буде непросто. У будь-якому разі до Черкас приїдуть потужні американські баскетболісти та гравці збірної України.

Приходьте у ПС Будівельник та підтримайте команду! Мавпи докладуть усіх зусиль для перемоги.

Нагадаємо, що на момент перебування міста у червонії зоні, на матч допускатимуть лише тих, у кого є документ, що підтверджує проходження вакцинації або негативний ПЛР чи експрестест на коронавірус. 

9 грудня. 19:00 Черкаські Мавпи - Запоріжжя
11 грудня. 15:00 Черкаські Мавпи - Прометей 

КВИТКИ ТУТ!