Черкаські Мавпи - Миколаїв. Напередодні гри

Анкета гри:
18 грудня, 16:00
Черкаси,  ПС Будівельник
Черкаські Мавпи - Миколаїв
КВИТКИ
Турнірне становище: 4-16 - 12 місце, 4-16 - 11 місце
Лідери: Максвелл - 15.9+7.9 підб - Волкер - 16.0+6.0 пер
Онлайн: YouTube ФБУ, ВІККА (запис)


Напевно, ключовий матч для Черкаських Мавп наприкінці року. У 2021-му команда відіграє два матчі. І саме гра з Миколаєвом є вкрай принциповою і такою, де черкасці мають реальні шанси на перемогу. Після поразки від Кривбаса відступати ніколи, тому значення цієї гри складно переоцінити.

Гра з Кривбасом була досить рівною. Практично рівну кількість часу команди почергово лідирували. Мавпи краще грали у другій половині і в певний момент зробили ривок і були попереду, але кінцівка зустрічі була за гостями, які дотиснули Мавп і нанесли команді 8-му домашню поразку поспіль. Саме перервати цю серію і залишити останній рядок у турнірній таблиці - завдання черкасців у цій грі.


У Миколаєва теж складна ситуація в чемпіонаті, що логічно, з огляду на турнірне становище. Невдалі результати керівництво клубу не пробачило головному тренеру Арнісу Вецвагарсу, якого було відправлено у відставку. Нині тимчасово команду очолив 28-річний Олександр Цикалюк, який є одним із наймолодших дебютантів в історії українського баскетболу.

"Корабели" мають свою невиразну серію. Команда вже сім матчів поспіль не може виграти в чемпіонаті, а виїзна серія поразок сягає вже 9-ти матчів. Нещодавно у клубі відбулися зміни серед легіонерів. Тепер за клуб грають форварди Терік Бріджман та Заїд Херст, котрі непогано влилися в колектив. Лідером команди є Андре Волкер, котрий має найкращі середні цифри по очках, підбираннях та передачах. 


У першому колі Черкаські Мавпи та Миколаїв провели рівний матч. Тоді у спорткомплексі Надія черкасцям не вистачило зовсім трохи до перемоги. З того часу команди суттєво змінилися як в ігровому плані, так і по персоналіях.

Очікуємо чергової боротьби двох команд у непростій ситуації.

Сподіваємося на підтримку вболівальників. Приходьте!