Черкаські Мавпи - Київ-Баскет. Напередодні гри

Анкета гри:
23
 січня, 13:00
Черкаси, ПС Будівельник
Черкаські Мавпи - Київ-Баскет 
КВИТКИ

Результати цього сезону: 56:97, 68:85
Турнірне становище: 5-20 - 11-те місце, 17-8 - 3-тє місце
Онлайн: YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

Черкаські Мавпи відіграють другий поспіль домашній матч. В усіченому складі черкасці приймають одного з лідерів сезону - Київ-Баскет. На команду очікує ще одна надскладна гра.


Без Максима Міхельсона, Миколи Кірсанова, Івана Ткаченка, Сергія Приймака і Сергія Попова. Саме у такому складі Мавпи прийматимуть Київ-Баскет. Без основних гравців і тренерського штабу Мавпи чинили гідний опір Тернополю. Фактично без замін команда достойно відіграла, втім поступилася. Як і в п'ятницю, зараз Мавп знову очолюватиме керманич дубля Георгій Ступенчук.

Київ-Баскет - топовий суперник, команда посідає третє місце у Суперлізі. В останньому турі підопічні Айнарса Багатскіса у київському дербі поступилися Будівельнику. Столична команда має широкий склад, де постійно ротуються баскетболісти й загроза йде від кожного суперника. Сильних сторін у Київ-Баскета чимало, що команда доводила вже тричі у цьому сезоні. Кияни двічі переграли Мавп у чемпіонаті і раз у кубку. 

Враховуючи ковідну ситуацію із гравцями і тренерами, зрозуміло, що Мавпам буде непросто і цього разу. Попри це, колектив налаштовується дати бій. Тому і гравці, і тренери сподіваються на підтримку уболівальників.


Максим Міхельсон, головний тренер БК Черкаські Мавпи:

"Чекаємо на вболівальників завтра на грі з одним із лідерів чемпіонату - Київ-Баскетом. Вважаю, що в таких іграх вболівальники дуже важливі. В такі моменти відбувається єдність вболівальників із залою. Зараз кожен вболівальник справедливо може вважати себе гравцем на майданчику, вони б'ються разом із гравцями, дають енергію їм".

Чекаємо всіх у ПС Будівельник. Команді необхідна підтримка! Приходьте! Квитки у продажу тут!