Третя перемога поспіль! На виїзді долаємо Запоріжжя

На виїзді Черкаські Мавпи провели результативний поєдинок із Запоріжжям. Якісний ривок у четвертій чверті дозволив команді здобути перемогу - третю в сезоні! Героєм матчу став Іван Ткаченко, який набрав 25 очок, реалізувавши 7 із 8-ми триочкових кидків.

Старт поєдинку у черкасців пройшов під знаком Івана Ткаченка. Капітан своїми чотирма триочковими поспіль вивів команду вперед. Запоріжці діяли більш командно, яскраві слем-данки виконали Удрас і Френсіс, також не себе брав ініціативу Джозеф. Результативна чверть від обох команд завершилася нічиєю - 25:25.

У другій чверті на майданчику також рівний баскетбол. Для Мавп складним завданням було втримати передню лінію Запоріжжя і водночас захисника Ясіна Джозефа. Натомість в атаці естафету по набору очок від Ткаченка перейняв Айзек Хемілтон. Американець традиційно влучав як здалеку, так і виконував важкі середні спроби. Це дозволяло команді тривалий час мати мінімальну перевагу. Втім однозначного лідера у матчі не було. Кінцівку вирвали Мавпи, що дозволило команді мати перевагу +3 перед великою перервою - 44:47.

У третій чверті Мавпи пропустили великий ривок, коли Запоріжжя отримало двозначну перевагу. Черкасцям не вдавалося здобувати легкі очки, натомість у захисті команда не могла впоратися із суперниками. Втім до середини періоду Іван Ткаченко і компанія знову підтягнулися в рахунку. Капітан продовжив свою феєрію дальніх кидків, реалізувавши 7 із 8-ми кидків здалеку.

У четвертій чверті вже Мавпи почали свій ривок. Увімкнувся Генрі Дугат, йому допомогли Ткаченйо і Приймак. Це дозволило черкасцям ще за 5 хвилин до кінця періоду відірватися на відстань 6-ти очок. Особливо важливо, що гравці Мавп добре відпрацювали у захисті, не давши супернику вчасно відповісти. Далі гості втекли вже на дистанцію 11-ти очок.

Запоріжжя - Черкаські Мавпи - 82:86 (25:25, 19:22, 27:20, 11:19)
Запоріжжя:
Тітов (17), Френсіс (19 + 7 підбирань), Сізов (3), Джозеф (23), Удрас (12 + 10 підбирань), Соколенко (0), Мав’ен (3), Міхеев (3), Морозов (2)
Черкаські Мавпи: Кольченко (2), Ткаченко (25 + 2 підбирання), Дугат (19 + 8 підбирань + 7 асистів), Приймак (9), Сергеев (2), Хемілтон (15 + 7 підбирань), Попов (2), Шаліч (8), Конате (4), Бондаренко (0)
Статистика матчу

Наступний матч Мавпи також проведуть на виїзді. 13 лютого о 13:00 відбудеться гра з Прометеєм.