Черкаські Мавпи програють Старому Луцьку

Другий поспіль матч «Черкаських Мавп» завершився поразкою. Черкащани програли Старому Луцьку з рахунком 67:76.

«Старий Луцьк-Університет» впевнено лідирував протягом майже всього матчу. В першій десятихвилинці вони фінішували з розривом в +10. В знаки дається і те що підопічні Георгія Ступенчука молодші, і те що баскетболісти менш зіграні. В другій чверті жорсткий захист Мавп за відсутності порушень вирівнює гру. А влучання Сергія Скіри скорочують розрив до +6. Та зрештою Луцьку вдається повернути перевагу і на велику перерву команди йдуть з рахунком 29:38.

Друга половина матчу видалась більш напруженою. «Черкаські Мавпи» в перші ж хвилини скорочують відставання завдяки вдало виконаним 3-ох очковим Кузнецова та Пошаблі. А на початку четвертої десятихвилинки Мавпам вдається відіграти відставання і навіть зрівняти рахунок. Проте команда Журжія оформлює ще один ривок і отримує двозначну перевагу.

Старий Луцьк виграв підбирання, пробив на 16 штрафних більше за суперника та припустився меншої кількості втрат. Мавпи мали кращі кидкові показники, але для перемоги цього було недостатньо. «Старий Луцьк-Університет» виборює першу перемогу в сезоні, вигравши з рахунком 76:67.

Завтра о 17:00 «Черкаські Мавпи» відіграють завершальний матч баблу проти «Київ-Баскета».

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

23 жовтня. Київ, ПС Венето

Черкаські Мавпи — Старий Луцьк-Університет 67:76 (14:24, 15:14, 22:15, 16:23)

Черкаські Мавпи: Назаренко 15 + 6 підбирань + 4 передачі, Руслов 12 + 8 передач + 5 підбирань - 4 втрати, Пошабля 9 + 4 підбирання, Скіра 8 + 7 підбирань, Лакомов 0 — старт, Тіщенко 11 + 5 підбирань, Кузнецов 8, Рядсов 4

Старий Луцьк: Коцько 23 + 8 передач, Швагринський 15, Рудаков 15 + 10 підбирань, Прозапас 8, Євген Коровяков 4 + 5 підбирань + 3 передчі — старт, Панфілов 6, Горковенко 4, Олесандр Коровяков 1, Дейна 0