Анонс баскетбольного тижня

Цього тижня В Києві стартує бабл Суперліги Parimatch. На Черкаських Мавп очікують матчі проти  Прикарпаття-Говерла та БІПА-збірна Одеської області.

Анкета ігор:
Київ, ПС «Венето»

29 листопада, 19:00
Черкаські Мавпи - Прикарпаття-Говерла
Статистика: 0-5 – 3-2
Онлайн:  YouTube ФБУ

30 листопада,  14:00
Черкаські Мавпи - БІПА-збірна Одеської області
Статистика: 0-5 – 4-0
Онлайн: YouTube ФБУ

 

В перший день київського бабла зустрічаються «Черкаські Мавпи» та «Прикарпаття-Говерла». Для суперників це буде перша зустріч у сезоні 2022/23. Обидві команди вже відіграли по 5 матчів цього сезону. Говерла маючи лише дві поразки займає четверту сходину турнірної таблиці. Мавпи поки що не здобули жодної перемоги. Лідером Івано-Франківської команди є Сергій Старцев, що виступає на позиції захисника. За 28.01 хвилини на майданчику набирає 18.2 очка, 3.8 підбирання та 4.0 передачі при 39.1% реалізації триочкових. У Мавп лідирує центровий Сергій Скіра за 32.34 хвилини на майданчику набирає 16.2 очка, 7.4 підбирання та 2.0 передачі.

30 листопада на паркеті столичного ПС «Венето» зійдуться андердог та один з лідерів сезону. Матч «Черкаські Мавпи» - «БІПА-збірна Одеської області» очікувано буде складним для нашої команди. Одесити однозначний фаворит змагання, адже поки що не мають жодної поразки за результатом 4 ігор та мають більш досвідчений склад. На разі лідерами команди суперниці є Олександр Рябчук (11,8 очок), Євгеній Ткаченко (4,8 очок), Владислав Унгурян (3,3 очок).

Вболівайте за улюблену команду онлайн. Разом до перемоги!