Черкаські Мавпи виборюють свою першу перемогу в сезоні!

Черкські Мавпи відіграли черговий матч Суперліга Parimatch. Принципове протистояння завершилося перемогою підопічних Георгія Ступенчука 81:70.

«Прикарпаття-Говерла» впевнено стартувала в сьогоднішньому матчі і була лідером першої половини. Під час другої чверті Команда Євгена Мурзіна, мала максимальну для себе в цьому матчі перевагу в 12 очок.

Вирішальною стала друга половина гри. Після великої перерви черкащани додали в швидкості і проявили свій потенціал. Мавпи набрали 29 очок за третю чверть і 22 очки за четверту, вигравши другу половину +18.

Особливо варто відзначити сьогоднішню неймовірну результативність Деметріуса Лейка та Сергія Скіри, які формували рахунок черкаської команди. Американський захисник в своєму дебютному матчі матчі Суперліги встановив новий рекорд результативності у сезоні, набравши 29 очок та додавши 12 підбирань. Скіра домінував під щитами і набравши 24 очки також відзначився 9 підбираннями. У Говерли традиційно вів команду за собою Сергій Старцев, який до 25 очок додав 8 підбирань та 5 передач, але в цій грі, навіть попри старання захисника франківцівМавпи перемогу не віддали.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат
ПС «Венето», Київ

Черкаські Мавпи – Прикарпаття-Говерла 81:70 (14:20, 16:17, 29:14, 22:19)

Черкаські Мавпи: Скіра 24 +9 підбирання, Лейк 29 +12 підбирання +1 передач, Пошабля 8 +6 підбирання +3 передач, Лакомов 0 +3 підбирання – старт, Кузнецов 14 +3 підбирання +5 передач, Назаренко 3 +2 підбирання +2 передач, Липовцев 3 +2 підбирання +2 передач, Косенко, Нагорний, Плясов.

Прикарпаття-Говерла: А. Тимофійчук 5 +2 підбирання +3 передач, Чугунов 4 +6 підбирання +1 передач, Литвинов 0 +3 – старт, Старцев 25 +8 підбирання +5 передач – старт, Гуменюк 2 +2 підбирання +4 передач, М. Тимофійчук 2, Аврахов 4 +2 підбирання +2 передач, Ожегов 5 +3 підбирання +1 передач, Лонюк 0 +3 підбирання +1 передач, Дроздов 5 +3 підбирання +1 передач, Лесик 8 +6 підбирання +1 передач, Водолазький 10 +6 підбирання.

Вже завтра о 14:00 нашій команді передує протистояння команді «БІПА-збірна Одеської області». Разом до перемоги!