"Дніпро" - "Холмен" 66:56 (27:20, 14:7, 9:15, 16:14)

Юхим Тасліцький (головний тренер "Дніпра") :
"Гравці готувалися і дуже старалися. Перша половина у нас вийшла, а потім позначилася відсутність "першого номера". Довелося навіть поставити хлопця з молодіжної команди. Друга половина матчу показала також, що нам не вистачає основного центрового, який зараз травмований. Плюс хлопці збилися на індивідуальну гру, подумавши, що суперник вже переможений. Кожен хотів виділитися, і командна гра загубилася". 
 Владимир Коваль (захисник "Дніпра"):
"У складі суперника сподобався 4-й номер (Джеффрі Віджіано - прим.авт.). Хороший гравець, з хорошим кидком. Взагалі, нам сьогодні протистояла хороша, організована команда".
 
Келлі Грант (головний тренер "Холмена"):
 "Ми показали недостатньо потужну гру в першій половині зустрічі. Проте потім зробили велику роботу, наблизилися до суперника. Та все ж виграти матч у нас не вийшло. Ще буде зустріч в Швеції, і ми будемо реалістами: якщо грати так, як в першій половині сьогоднішнього матчу, можна програти і з різницею 25 очок". 
Давид Бергстрем (захисник "Холмена"):
"Ми були готові до сильної гри суперника. Гравці "Дніпра" показали хорошу гру. Для нас спочатку був незвичний тутешній зал, із-за чого ми програли першу половину зустрічі з різницею 14 очок".
 
До речі, сьогодні Федерація баскетболу України оформила перехід теперь уже экс-форварда/центрового "Кривбассбаскета" Вадима Матюкевича в "Дніпро".