Анонс баскетбольного тижня

Після новорічної паузи регулярний чемпіонат Суперліги Parimatch стартує баблом у Черкасах.
10 січня в ПС «Будівельник» розпочнеться черговий бабл в якому зіграють одразу шість команд. Черкаси прийматимуть команди «Запоріжжя», «Київ-Баскет», «Прикарпаття-Говерлу-КФВ», «Старий Луцьк-Університет» та «Політехніку-Галичина», які відіграють між собою 9 матчів.

10 січня. Суперліга Parimatch
«Політехніка-Галичина» - «Черкаські Мавпи»

Перша зустріч команд в цьому сезоні. Політехніка наразі посідає 6-те місце турнірної таблиці Суперліги, а Мавпи розпочинають рік на останній сходинці. Як вже повідомлялось раніше в черкаській команді відбулись суттєві зміни. За час перерви «Черкаські Мавпи» змінили головного тренера та підписали ще одного легіонера, тож яким буде їх дебют у складі Мавп дізнаємось вже в перший ігровий день 2023 року.

11 січня. Суперліга Parimatch
«Старий Луцьк-Університет» - «Черкаські Мавпи»

В другий ігровий день черкаського баблу Мавпи протистоятимуть Луцьку. Минула зустріч команд була доволі напруженою, черкасці мали кращі кидкові показники, але Старий Луцьк виграв підбирання, пробив на 16 штрафних більше, припустився меншої кількості втрат та виборов перемогу в поєдинку.
Зараз «Черкаські Мавпи» перебувають в оптимальному складі, тому гра не буде схожа на першу. У матчі з «Старий Луцьк-Університет» очікується боротьба.

12 січня. Суперліга Parimatch
«Черкаські Мавпи» - «Київ-Баскет»

Команди вже зустрічались на початку цього сезону і того разу «Київ-Баскет» розгромив «Черкаських Мавп» з рахунком 85:57.  Київська команда веде боротьбу за місце в трійці лідерів турнірної таблиці посідаючи наразі 4 сходинку.
Варто зазначити, новий тренер Мавп Артем Сліпенчук декілька сезонів відпрацював в тренерському штабі киян, що додає матчу інтриги.

Всі матчі проходитимуть без глядачів, побачити їх вболівальники зможуть онлайн.

Разом до перемоги!