Черкаські Мавпи в запеклій боротьбі поступаються Київ-Баскету

В заключному матчі черкаського баблу здобув перемогу Київ-Баскет, здолавши на домашньому паркеті — Черкаські Мавпи.

Кияни лідирували майже весь матч, дозволивши супернику єдиний раз - наприкінці третьої чверті - отримати лідерство. Але в четвертій десятихвилинці гості змогли повернути собі перевагу і за рахунок вирішального ривка виграти матч — 87:72.

Київ-Баскет мав кращий відсоток реалізації, закинувши 73% двоочкових та 42% триочкових. Саме дальні атаки стали головною зброєю команди Володимира Холопова у четвертій чверті. В команді Артема Сліпенчука результативно зіграв квартет стартерів Руслов - Лейк - Скіра - Максвелл, але столична команда грала командніше та більш широкою ротацію в трьох матчах баблу, зберігши більше сил на заключну частину третього за три дні матчі.

Найкращим у складі переможців став форвард Вадим Заплотинський, який оформив дабл-дабл — 14 очок та 12 підбирань (РЕ 23).

Київ-Баскет виграв всі три матчі черкаського баблу та піднявся на третє місце в таблиці. Мавпи виграли два з трьох матчів та наразі знаходяться на передостанньому восьмому місці.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Київ-Баскет 72:87 (15:23, 15:14, 25:25, 17:25)

Черкаські Мавпи: Максвелл 18 + 7 передач + 5 підбирань + 5 перехоплень - 5 втрат, Скіра 17 + 10 підбирань, Лейк 16, Руслов 14 + 4 передачі, Липовцев 0 — старт, Назаренко 3, Пошабля 2, Сорочан 2, Фесун 0, Кузнецов 0, Анікін 0

Київ-Баскет: Кісільчук 18 + 6 передач, Дубоненко 16 + 2 блок-шота, Мусієнко 15 + 6 підбирань, Заплотинський 14 + 12 підбирань, Новіков 8 + 4 підбирання— старт, Юрченко 16, Базилєв, Кошеватський 0, Сергейко, Дюпін