Завершуємо бабл в Дніпрі поразкою, поступившись господарям

Останній ігровий день в Дніпрі відзначився невтішним результатом для черкаських вболівальників. «Черкаські Мавпи» зазнали третьої поразки в сезоні від БК «Дніпро» з рахунком 53:71.

Перша половина ігрового часу для обох колективів була доволі не результативною. Попри хорошу роботу в захисті обидва колективи допускаються великої кількості помилок і мають низький відсоток реалізації. Мавпи набрали в перших двох чвертях по 13 очок, а дніпряни 17 та 16. Як результат на велику перерву команди йдуть з рахунком 26:33.

Третя чверть стала вирішальною. «Дніпро» впевнено виривається вперед. Черкасьцям забракло сил утримати суперника. В середині третьої чверті дніпряни роблять потужний ривок і отримують двозначну перевагу в рахунку. На початку четвертої 10-ти хвилинки на додачу до всіх проблем помаранчевочорних  , Артему Сліпенчуку доводиться прибрати з майданчика Максвелла, через зароблений ним 4-ий фол. Подальший хід гри не мав особливої інтриги.

Мавпи повертаються додому з дніпровського баблу Суперліги Parimatch з двома поразками і однією перемогою.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК “Шинник”

Черкаські Мавпи — Дніпро 53:71 (13:17, 13:16, 11:24, 16:14)

Мавпи: Лейк 30 + 5 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Максвелл 8 - 4 втрати, Скіра 8 + 10 підбирань - 4 втрати, Руслов 3, Липовцев 2 — старт, Пошабля 2, Кузнецов 0, Сорочан 0, Назаренко 0

Дніпро: Загреба 27 + 8 підбирань - 5 втрат, Закурдаєв 11 + 6 підбирань + 5 передач, Колдомасов 7 + 5 передач, Тмофеєнко 7, Бондарчук 4 + 5 підбирань — старт, Сипало 7 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Тарасенко 5, Шкода 3, Мартинов 0, Бачурін 0, Сорочан 0