Анонс баскетбольного тижня

Черговий бабл української Суперліги пройде в Черкасах. Змагання проходитимуть в ПС «Будівельник» з 28 по 30 березня. Черкаси прийматимуть команди «БІПА-Одеса», «Київ-Баскет», «Прикарпаття-Говерлу-КФВ», «Старий Луцьк-Університет» та «Політехніку-Галичина», які відіграють між собою 9 матчів.

Черкаська жіноча команда відправиться до Одеси, де  зіграють два матчі з місцевою командою ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д..

28 березня. Суперліга

«БІПА-Одеса» - «Черкаські Мавпи»

Остання зустріч команд відбулась 24 березня, тоді БІПА втретє в сезоні здолала черкаську команду. Тож Мавпи наразі видають серію з двох поразок в Суперлізі та займають сьому сходинку турнірки. Аби піднятися перед завершенням чемпіонату потрібно вигравати у кожному матчі. 

29 березня. Суперліга

«Політехніка-Галичина» - «Черкаські Мавпи»

Перша зустріч команд в цьому сезоні завершилась перемогою Мавп. Та потім Політехніка двічі обійшла черкаську команду. Варто зазначити, що у кожному матчі була рівна боротьба й перемогти міг кожен. До того ж свою перемогу над Політехнікою-Галичина черкасці вибороли саме на домашньому паркеті, тож очікуємо на цікаве протистояння і цього разу.

30 березня. Суперліга

«Черкаські Мавпи» - «Київ-Баскет»

Всі три зустрічі з «Київ-Баскетом» завершились цього сезону поразкою Мавп. Тож у підопічних Артема Сліпенчука останній шанс обійти суперника.  Останні два матчі з київською командою були доволі конкурентними. А отже на паркеті однозначно буде гаряче! 

 

1-2 квітня. Єдина жіноча ліга

«Венето-Черкаси» - «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.»

Підопічні Наталії Євтушевської «Венето-Черкаси» вирушають до Одеси, де на них чекає протистояння міцній команді ІнтерХім. Венето мають у своєму активі 3 перемог в 16 матчах, тоді як одеситки зазнали лише 2 поразок з 15 зіграних матчів. На черкащанок чекає вкрай важке протистояння, та аби піднятись в рейтингу чемпіонату команді необхідно чіплятись за кожну гру.

Всі матчі проходитимуть без глядачів, побачити їх вболівальники зможуть онлайн.

Разом до перемоги!