Наступний тур Кубку України з баскетболу 3х3, присвячений пам'яті Олега Прудкого, пройде в Черкасах

В Черкасах пройдуть п'ятий етап Кубка України з баскетболу 3х3 та етапи чемпіонатів України U-18 та U-23. Змагання заплановані на період з 2 по 4 червня і пройдуть в спортивному комплексі «Будівельник».

У цьому сезоні Кубок України з баскетболу 3х3 присвячений пам'яті військових, що віддали своє життя за Україну. Кожен етап змагань вшановуватиме пам'ять українських героїв, які присвятили своє життя захисту свободи України. Призовий фонд кожного туру буде переданий сім'ям загиблих героїв у місті, де проходитимуть змагання.

Черкаський етап Кубка України 3х3 буде присвячений пам'яті Олега Прудкого. Олег народився у селі Тіньки Черкаського району Черкаської області і мешкав у Черкасах. Він був майстром спорту України міжнародного класу з боксу, дворазовим чемпіоном України та призером національних змагань. Олег також представляв Україну в Світовій серії боксу за клуб "Українські отамани".

Після закінчення спортивної кар'єри в 2015 році Олег вирішив присвятити себе службі в поліції. Він успішно пройшов всі етапи конкурсу та розпочав службу в батальйоні патрульної поліції. З 1 січня 2022 року Олег продовжив служити в підрозділі особливого призначення "КОРД". Він був досвідченим бійцем і справжнім професіоналом у своїй справі.

Капітан поліції Олег Прудкий героїчно загинув у віці 31 рік, захищаючи Батьківщину та залишаючи вірність присязі до кінця. В нього залишились дружина і дві доньки, 3 і 6 років.

Усі зібрані кошти з п'ятого етапу Кубка України 3х3 та етапів чемпіонатів України U-18 та U-23 будуть передані родині Олега Прудкого.

Онлайн-трансляції змагань будуть доступні на офіційному сайті Федерації баскетболу України.

Кращі команди після п'яти турів Кубка України 3х3 та чотирьох етапів чемпіонату України в категоріях U-18 та U-23 змагатимуться у фінальному турі, який відбудеться у червні в Києві.

Перший етап, присвячений Павлу Брикіну, відбувся в Івано-Франківську, де перемогу здобули місцеві команди КФВ та Франківськ. Другий етап, присвячений пам'яті Дмитра Фіалки, проходив у Львові, де переможцями стали Говерла та Франківськ. Третій тур присвячений пам'яті Сергія Мельниченко був проведений у Києві, він закінчився перемогами команд Київ-Баскету. Четвертий тур у Луцьку присвятили пам’яті Михайла Приступи, його виграли Франківськ та Boris Magic Johnson.