Перші бабли Суперліги Favbet пройдуть в Києві та Івано-Франківську

Сезон Суперліги Favbet 2023/2024 стартує 3 жовтня цього року, двома баблами у Києві та Івано-Франківську. 

Спершу вперед на старт виходить Київ. У спортивному комплексі GYMMAXX, що є домашньою ареною минулорічного чемпіона «Будівельника», з 3 по 5 жовтня відбудеться перший бабл турніру. В рамках цього баблу на майданчику зійдуться «Дніпро», «БІПА-Збірна Одеської області», «Запоріжжя» та новачок - БК «Кривбас». Вже в перший ігровий день заплановано зустріч двох кращих команд минулого сезону – «Будівельника» і «Дніпра», яка обіцяє стати справжнім випробуванням для обох колективів, що прагнуть показати свою готовність до нового сезону.

Цього року організатори вирішили розвести бабли за днями, що дозволить фанатам краще концентруватися на окремих іграх.

Другий бабл турніру у Івано-Франківськ заплановано на 6-8 жовтня, і він обіцяє більше захоплюючих поєдинків та неймовірних емоцій. Тут на майданчику зійдуться команди «Прикарпаття-Говерла», «Рівне-ОШВСМ», «Старий Луцьк-Університет», «Політехніка-Галичина», «Черкаські Мавпи» та «Київ-Баскет». 

Важливо зазначити, що у зв'язку з військовим станом в Україні всі матчі проходитимуть без глядачів. 

Регулярний чемпіонат обіцяє бути насиченим та вимагати від кожної команди максимальних зусиль. Кожна з них зіграє по 30 ігор, загалом буде зіграно 165 матчів. А після закінчення регулярного чемпіонату на нас чекає захоплюючий плей-оф, де визначиться чемпіон Суперліги Favbet.

Перший тур є лише початком захоплюючого баскетбольного сезону. Слідкуйте за новинами та результатами нашої команди «Черкаські Мавпи», аби не пропустити найважливіші моменти цього захоплюючого сезону.

Календар матчів «Черкаських Мавп» першого туру Суперліги Favbet:


Івано-Франківськ


П'ятниця, 6 жовтня

«Політехніка-Галичина» – «Черкаські Мавпи»


Субота, 7 жовтня

«Прикарпаття-Говерла» – «Черкаські Мавпи»


Неділя, 8 жовтня

«Рівне-ОШВСМ» – «Черкаські Мавпи»