Святкове тренування «Чемпіони по-життю»: «Черкаські Мавпи-Дніпро» долуччились до святкування Дня Святого Миколая

2 грудня в спорткомплексі «Сокіл» відбулося надзвичайно тепле та позитивне святкове тренування групи «Чемпіони по-життю». Ця подія стала неймовірним святом для діток, які разом із спортсменами відчули дух справжнього спортивного свята. Цей винятковий захід отримав особливий сенс, так як відбувся на передодні Дня людей з обмеженими можливостями, що відзначається 3 грудня. 
У тренуванні взяли участь представники різних команд клубу МСК «Дніпро». Волейболісти, футзалістки, регбісти, футболісти, баскетболісти та волейболістки об'єднались, щоб разом із дітьми насолодитися активним відпочинком та підтримати особливу ініціативу. Тож й представники команди «Черкаські Мавпи-Дніпро» взяли активну участь у тренуванні. Гравці, серцем і душею долучившись до святкування, весело проводили час із маленькими чемпіонами, даруючи їм яскраві враження та сприяючи розвитку активного спортивного духу.

По завершенню тренування, враховуючи наближення Дня Святого Миколая, спортсмени приємно вразили діток подарунками у вигляді солодощів. Цей теплий жест виявився не лише вираженням доброти та турботи, але й долученням до благодійної ініціативи. Солодкі подарунки були передані Фондом Бориса Колеснікова, який дбає про тих, хто потребує особливої уваги та підтримки.


Не тільки маленькі чемпіони, а й усі учасники святкового тренування залишилися під враженням від цього заходу, що став ще однією яскравою сторінкою в історії спорту та доброти в Черкасах. Нехай ця ініціатива стане традицією, яка об'єднує громаду та підтримує тих, хто потребує нашої допомоги та ласки.