Прикра поразка на старті другого кола Суперліги Favbet

«Черкаські Мавпи-Дніпро» поступились «Політехніці-Галичині» в результативній грі з рахунком 88:98.

З перших хвилин команди пішли вперед, демонструючи результативний баскетбол і по ходу поєдинку ситуація не змінилась, які би зміни на майданчику не вносили тренери.

Одразу декілька гравців обох команд видали свої найкращі поєдинки сезону. У «Черкаських Мавп-Дніпро» основна загроза йшла від Бун Джуніора, який в підсумку набрав 29 очок, тоді як у «Політехніки-Галичини» потужну гру продемонстрували Ярослав Карпюк та Квентін Дешон, які набрали 17 та 19 очок відповідно, а Карпюк додав до набраних очок ще й 8 підбирань.

Але головним героєм став Джокор Нельсон – майже всю другу половину матчу він грав, відчуваючи біль у спині, але залишався на майданчику і набирав важливі для команди очки. У підсумку у нього 32 очка, 6 підбирань та 8 передач.

Що до гри, то перша половина була більш рівною – жодна з команд не могла відірватись від іншої більше, ніж на 5 очок, а лідер змінювався 12 разів. Важливою стала третя чверть, в якій Політехінка набрала 31 очко, реалізувавши 5 з 7 триочкових, і створила собі відрив у 14 очок перед останньою десятихвилинкою.

У четвертій чверті Мавпам майже вдалось відігратись – за 03:45 до кінця після триочкового Бун Джуніора господарі програвали лише 3 очки, але у відповідь на це Джакор Нельсон набрав 8 поспіль очок, реалізувавши два дальніх кидка, і повернув своїй команді комфортну перевагу.

«Політехніка-Галичина» одержала свою п’яту перемогу в десяти матчах, закріпившись на сьомому місці, а ось «Черкаські Мавпи-Дніпрр» втратили можливість зберегти за підсумками баблу друге місце і можуть опуститись навіть нижче третього, адже одразу позаду «Київ-Баскет» та «Прикарпаття-Говерла».

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи-Дніпро — Політехніка-Галичина 88:98 (24:24, 21:25, 20:31, 22:18)