«Черкаські Мавпи-Дніпро» впевнено переграли «Прикарпаття-Говерлу» в матчі за третє місце Суперліги Favbet

«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобули впевнену перемогу над «Прикарпаттям-Говерлою» 71:53 в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet в рамках баблу в Черкасах.

Черкаські Мавпи дуже потужно розпочали матч з ривка 15:1, в тому числі реалізувавши три штрафних. Щоправда, гості витримали цей удар і ще в першій чверті скоротили відставання до 6 очок. Але останнє слово в чверті залишилось за Мавпами, які завершили десятихвилинку ще одним ривком 7:0 і на першу перерву пішли за рахунку 26:15.

В другій чверті «Черкаські Мавпи-Дніпро»  довели свою перевагу до 20 очок, діючи швидше за суперника, агресивніше, а головне – ефективніше в атаці.

Після великої перерви «Прикарпаття-Говерла» заграла швидше, але ефективність атак при цьому не виросла – Черкаські Мавпи контролювали хід гри і не дали супернику жодних шансів перехопити ініціативу.

Важливим параметром, який вплинув на результат матчу стали 11 точних триочкових Мавп, тоді як Прикарпаття реалізувала лише 2 дальні спроби. Також звернемо увагу на 22 очки господарів після втрат.

Найрезультативнішим у «Черкаські Мавпи-Дніпро» став Андрій Кальніченко з 17 очками, відзначимо також Еріка Бун Джуніора з 15 очками, 4 підбираннями, 5 передачами та 3 перезопленнями, а також Сергія Скіру, який зібрав 14 підбирань.

У «Прикарпаття-Говерли» кращими стали Сергій Лесик з 8 очками та 9 підбираннями, а також Ілля Кабацюра з 13 очками.

«Черкаські Мавпи-Дніпро» реабілітувались за поразку від «Політехніки-Галичини» і повернулись на третю сходинку турнірної таблиці. Команда завершить домашній бабл матчем проти Рівного.