«Черкаські Мавпи-Дніпро» у півфіналі поступились «Дніпру»

У вирішальному третьому матчі півфінальної серії Суперліги Favbet «Черкаські Мавпи-Дніпро» зазнали поразки від «Дніпра» з рахунком 78:73. Гра розпочалася з вражаючого ривка Мавп у перші чотири з половиною хвилини, де вони здобули перевагу 14:0. Підопічні Арема Сліпенчука завершили першу чверть з рахунком 28:15. У цей ігровий відрізок Мавпи мали чудовий відсоток влучань з гри та 100-відсотковий показник (2 успішні спроби) з периметра.  Андрій Агафонов був найбільш активним гравцем, набравши 13 очок та здобувши 6 підбирань.

У другій чверті «Дніпро» зробило спробу відігратися, забивши 7 очок поспіль, але черкасці  зуміли відновити перевагу – 41:24. Агафонов зібрав дабл-дабл за 20 хвилин, забивши 22 очки і здобувши 11 підбирань. Дніпро в цілому лише на 2 очки перевищило індивідуальний внесок Агафонова.

У третій чверті Черкаські Мавпи тримали перевагу.  Дніпряни мали зробити камбєк з -19 і вже на екваторі чверті вони скоротили своє відставання майже вдвічі.  Проте гравцям Мавп вдалося трохи остудити запал дніпрян серійними влучаннями з периметра. На останню перерву вони пішли за +14 на свою користь.

Перерва перед останньою чвертю тривала 40 хвилин через повітряну тривогу, і вона виявилася вигідною для команди Володимира Коваля. «Дніпро» розпочали фінальний період з ривка 8:0, а Максим Закурдаєв зрівняв рахугок на 34-й хвилині за рахунок точного триочкового кидка (58:58). Закурдаєв, набравши 18 очок у заключній чверті, став героєм перемоги «Дніпра».

У «бронзовій» серії «Черкаські Мавпи-Дніпро» зустрінуться із «Київ-Баскетом».

Суперліга. Плей-оф, 1/2 фіналу, третій матч
Дніпро, КСК
«Шинник»
«Дніпро» — «Черкаські Мавпи- Дніпро»  78:73  (15:28, 9:13, 18:15, 36:17)
«Дніпро»: Закурдаєв 22 + 6 передач + 4 перехоплення, Тимофеєнко 18 + 9 підбирань, Конєв 17 + 6 підбирань, Бондарчук 7, Горобченко 0 — старт, Сорочан 5, Сипало 4, Дубоненко 3 - 4 втрати, Колдомасов 2, Тарасенко 0.
«Мавпи Дніпро»: Агафонов 27 + 13 підбирань, Бун 16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення, Марченко 8, Тіщенко 7, Новiков 6 + 5 підбирань — старт, Руслов 9, Кузнецов 0.