На старті бронзової серії «Черкаські Мавпи-Дніпро» поступились «Київ-Баскету»

В другому овертаймі «Черкаські Мавпи-Дніпро» поступились «Київ-Баскету» в першому матчі «бронзової» серії з рахунком 101:99.

Госпоадарі здобули двозначну перевагу ще в першій чверті. А на третій хвилині другого відтинку «Київ-Баскет» мав вже + 20 очок, що змусило Артема Сліпенчука взяти тайм-аут  після якого Черкаські Мавпи поступово зменшили різни цю до -15 очок. Тут в свою чергу був вимушений взяти тайм-аут Дмитро Забірченко. Та все ж за рахунок серії вдалих дальніх спроб, зокрема завдяки Джелейну Далкорту, Мавпи вдвічі скоротити своє відставання та продовжили свій камбек. До великої перерви різниця в рахунку була 5 очок, 46:41 на користь киян.

По поверненню з перерви Мавпи вдруге за матч, після 0:2 на старті, отримали лідерство. В третій чверті була паритетна гра. Здавалось вже традиційно для «Черкаських Мавп-Дніпро» вирішальною стане четверта десятихвилинка. Проте підопічні Дмитра Забірченка наприкінці поєдинку впритул підтягнулися до черкасців. За 5 секунд до сирени Лев Кошеватський після фолу Далкорта отримав право на 3 штрафні кидки, жодного разу не схибив і перевів гру в овертайм - 80:80.

У вирішальній п'ятихвилинці команди грали вже без своїх лідерів - Байнума та Агафонова, які сіли на лаву запасних через 5 фолів. Колективи не змогли визначити переможця і в першому овертаймі – 92:92, хоча на останній секунді з периметра «на перемогу» кидав бiгмен Мавп Олександр Тищенко. Його хибний кидок означав проведення другого овертайму. У ньому зрештою на останніх секундах перемогу здобув «Київ-Баскет».

Найрезультативнішим гравцем в складі нашої команди став Андрій Агафонов – 26 очок. Усього одного підбирання до трипл-дабла не вистачило Еріку Буну: 25 очок + 12 передач + 9 підбирань.

Другий поєдинок серії команди проведуть 23 квітня у Черкасах.

Суперліга. Плей-оф, серія за 3 місце, перший матч
Київ, ПС «Венето»
«Київ-Баскет» — «Черкаські Мавпи-Дніпро» 101:99 (30:14, 16:27, 13:22, 21:17, 21:19)

«Київ-Баскет»: Кошеватський 30 + 6 передач + 4 перехоплення, Байнум 27 - 5 втрат, Заплотинський 15 + 21 підбирання, Буренко 7 + 12 передач, Зайцев 5 — старт, Скiра 13, Кiсiльчук 4, Стародуб 0.

«Черкаські Мавпи-Дніпро»: Агафонов 26 + 5 передач - 4 втрати, Бун 25 + 9 підбирань + 12 передач - 5 втрат, Тіщенко 14 + 7 підбирань, Марченко 9 + 6 підбирань, Новiков 4 — старт, Далкорт 11, Кузнецов 7 + 6 підбирань, Руслов 3, Назаренко 0.