Вітаємо Палац Спорту «Будівельник» з ювілеєм!

Сьогодні 45 річчя відзначає Палац Спорту «Будівельник». 22 квітня 1979 року нова сучасна спортивна будівля вперше приймала відвідувачів на урочистому відкритті.

Унікальність цієї споруди полягає в тому, що за основу взяли не типовий для тих часів проект «ПС», а зерносховище в Геронимівці. В будівництві було застосовано на той момент над сучасні матеріали, такі як бетон, метал та скло.
Історія дружби ПС «Будівельник» та «Черкаських Мавп» триває багато років. Для команд баскетбольного клубу різного віку це місце де вони вчаться, ростуть та здобувають перемоги. 


Вітаємо колетив «Будівельнику» та багаторічного керівника Палацу Спорту Світлану Анатоліївну Бондар з цим  чудовим ювілеєм!


Ми вдячні за те, що ваші двері завжди відкриті для нас і наших вболівальників. За багаторічну можливість тренуватися та грати на цьому прекрасному майданчику. Ми хочемо висловити нашу глибоку подяку вам, за вашу допомогу, підтримку та терпіння протягом усіх цих років. 

Ми пишаємось тим, що можемо називати це місце нашим домом. Наші спортивні здобутки не були б можливі без вашої підтримки та гостинності.