"Черкаські Мавпи" висловлюють вдячність за підтримку партнерам клубу!

На заключний домашній матч сезону "Черкаських Мавп-Дніпро" завітали важливі гості: Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко, а також представники партнерів клубу - директор з маркетингу ТОВ "Укравіт" Віктор Масловський та директор заводу "Укравіт" Сергій Проценко, керівник Фонду "МХП Громаді" Олександр Воскобойнік.


У великій перерві керівник Фонду "МХП Громаді" Олександр Воскобойнік презентував нову ігрову форму дитячій команді "Черкаських Мавп". У знак вдячності за постійну підтримку протягом сезону Почесний президент ТОВ "Черкаські Мавпи" Віталій Бузько вручив представникам Фонду "МХП Громаді" та ТОВ "Укравіт" сувенірні ігрові майки та баскетбольні м’ячі з автографами гравців команди.


Висловлюємо щиру подяку всім нашим партнерам за їхню невтомну підтримку. Ваша допомога є надзвичайно важливою для розвитку баскетболу, особливо дитячого, і має велике значення для нас.


Така підтримка є не лише важливим елементом у розвитку баскетболу в місті, а й свідчить про великий соціальний вплив клубу на місцеву спільноту. Партнерство з такими установами, як Фонд "МХП Громаді" та ТОВ "Укравіт", надає можливість зростання і підтримки молодих спортсменів, що є важливою місією для майбутнього баскетболу в регіоні.