БК "Сумихімпром" - БК "Дніпро" 90:68

С: Кривич Ростислав (24+ 3 підбори), Коженець Олег (20 + 5 підборів), Шапошников Олександр (15 + 1 підбор), Кривич Ігор (8 + 3 підбори), Ігнатавічус Мантас (6 + 10 підборів).
 
Д: Олексієнко Олександр (15 + 6 підборів), Марков Дмитро (10 + 5 підборів), Коваль Володимир (6 + 3 підбори), Матюкевич Вадим (7 + 5 підборів).
 
Володимир Чоний (тренер "Сумихімпром"):
"Дніпро" дуже добре почав, а вдалі дії Іванова і Коваля привели до того, що суперник повів в рахунку 5-6 очок. Відзначу так само невпевнену гру Коженця, який дещо знітився на фоні Алексєєнко і Маркова. Та все ж ще до кінця чверті нам вдалося порівнятися в рахунку, а надалі Суми пожорсткішали і упевненіше діяли в захисті, із-за чого змогли вийти вперед. Будзінаускас прикрив Іванова, а Шапошников дуже здорово вийшов з лавки і, фактично, вніс перелом до гри.  Суперникові не допомогло навіть те, що ближче до завершальної чверті п'ятий фол отримав Томіч, а Коженец догравав, що називається, «на прапорці». Відрив збільшувався, а нам в цьому матчі нарешті вдалося налагодити взаєморозуміння в захисті, що рідко виходило раніше».
 
Юхим Тасліцкий (головний тренер "Дніпра"):
 «Ми дуже слабо діяли в нападі, продемонструвавши невдалий відсоток попадання, тоді як опоненти потрапили все, що могли. Поступився "Дніпром" і в боротьбі за відскік, де нам не хапало Лідеки (Матюкевіч ще повністю не відновився після хвороби). В цілому ж я можу бути задоволений лише діями Іванова і Алексєєнко, тоді як остальнні діяли нижче за свої можливості».