БК “Локомотив-Ростов”- "Черкаські Мавпи” 96:78

Пресс-центр БК “Локомотив-Ростов”, команди-організатора “Кубку залізничних доріг“ та нашого сьогоднішнього суперника повідомляє, що “Черкаські Мавпи” поступилися у півфінальному матчі з рахунком 96:78 (19:20, 22:17, 27:17, 28:24).

Також на сайті господарів розміщений звіт про хід гри: “Гра склалася для нашої команди непросто. У першій половині зустрічі український клуб надав ростовчанам запеклий опір. В рядах «Черкаських Мавп» виділялися сербські гравці Драгойловіч і Коядіновіч, а також американський розігруючий Діксон. Утрьох ці баскетболісти набрали більше половини очок своєї команди – 44.

У першій чверті команди по черзі виходили вперед. Ростовчани помітно нервували, унаслідок чого заробили відразу два неспортивні фоли. Гості ж упевнено кидали триочкові кидки. Після далекого потрапляння Фелікса Коядіновіча в дебюті другого періоду черкаський клуб досяг своєї максимальної переваги – 26:19.

Доля зустрічі була вирішена в дебюті третьої чверті, коли «Локо» за три хвилини зробив ривок 12:1. Гості двічі скорочували відставання до 9 очок, але більшого добитися так і не змогли.

Завтра у фіналі “Локо” зустрінеться з маріупольським “Азовмашем”, який в іншому півфіналі упевнено переміг ЦСК ВВС “Самара” з рахунком 96:78 (20:20, 29:16, 19:13, 28:29). А “Черкаські Мавпи” у матчі за третє місце зіграють із ЦСК ВВС.”

Другий тренер “Черкаських Мавп” Володимир Холопов телефоном дав свій коментар: “Загалом гра була навіть дуже непогана.  Ростовський клуб є сильним суперником, що посідає 7 сходинку російського Чемпіонату, що також є одним з найсильніших у Європі.

Головним чином ця гра визначила, що без третього номера повноцінну гру не побудуєш. Саме третій має бути лідером, що може повести.  В атаках не вистачило агресивності.”