"Черкаські Мавпи" - "Ферро-ЗНТУ" 56:65 (дублюючі склади)

Перші хвилини першої чверті пройшли у рівній боротьбі. Відзначались активністю Мазнєв, Пархоменко, Козловець. Освоївшись на черкаському паркеті, «Ферро» пішли у відрив, користуючись помилками підопічних Євгена Муріна у захисті. Завдяки кидкам із-за триочкової лінії та налагодженим діям у атаці, «Ферро» закінчили першу чверть з рахунком 29:14 на свою користь.

Друга чверть не внесла суттєвих коректив у гру. «Мавпи», зусиллями Пархоменка і Мазнєва, дещо скоротили відставання на початку чверті, проте цього виявилось замало для того, щоб вирівняти гру. Низка реалізація кидків та дірки в обороні дозволяли «Ферро» тримати господарів майданчика на відстані. «Ферро» були кращими в організації та завершенні атак. В результаті, на велику перерву команди пішли за рахунку 33:45 на користь «Ферро».

Протягом перших двох хвилин третьої чверті команди не спромоглися змінити цифри на табло – хибили як "Ферро", так і "Мавпи". В середині чверті господарі майданчика спробували впритул наблизитись до суперників, скоротивши відставання до 8 очок. Результат 3 чверті 44:52 на користь «Ферро».

До середини останньої чверті «Мавпи» скоротили відставання до 2 очок завдяки влучним кидкам Козловця, Пархоменка та Мазнєва. За 3,5 хвилини до закінчення зустрічі Пархоменко зрівняв рахунок, проте «Ферро» вже в наступній атаці відновили 2-очковий відрив і одразу збільшили його до 4 пунктів. Вирвати перемогу у «Ферро» «Мавпам» так і не вдалось. Гра завершилась з рахунком 56:65 на користь гостей.

тренер: Рева Олексій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки