Трилер з драматичною розв’язкою

На відкриття першого Чемпіонату УБЛ чекали усі: вболівальники та гравці «Мавп», яким кортіло продемонструвати свою міць в офіційному матчі, і звичайно, хлопці із «Ферро», які знову повернулись у великий баскетбол. Перед початком гри серед глядачів блукали думки, що «Мавпи» виграють як мінімум у 20 очок. Але «Ферро» не погодились із таким твердженням і дали господарям майданчику справжній бій.

Інтрига у матчі не вмирала аж до самої фінальної сирени: то «Ферро» виходили вперед, то «Мавпи» наздоганяли і йшли у відрив. На атаки найрезультативніших Діксона (який набрав 34 очки та роздав 3 результативні передачі) та Драгойловіча (дабл-дабл: 15 очок, 13 підбирань),  «Ферро» не барились відповідати влучними кидками Рибалко (21), Яковлєва (20) та Фонтенета (15, 8 атакуючих передач). Запоріжці не соромились карати своїх більш іменитих суперників за помилки в захисті, яких господарі майданчика зробили чимало.

Рівний рахунок тримався до останньої хвилини четвертої чверті. Після того, як Діксон та Коядіновіч вивели «Мавпи» вперед 92:90, Рибалко зрівняв рахунок, а за декілька секунд Фонтенет не схибив зі штрафної, тим самим вивівши «Ферро» на два очки вперед. У «Мавп» залишалось декілька секунд на те, щоб врятувати гру.

Зробити це визвався Фелікс Коядіновіч, який наважився на триочковий. Супутником цього кидка була фінальна сирена, яку заглушив несамовитий крик публіки та гравців «Мавп» - кидок виявився влучним. Майданчик за лічені секунди заполонили фани і «Мавпи» у повному складі, щоб привітати героя матчу. Передати цю атмосферу просто неможливо – це треба бачити на власні очі.

“God bless Felix”, - сказав після гри Влад Драгойловіч.

Серед цікавого треба також відмітити акцію фанів, які красномовно висловили своє відношення до рішення ФІБА про дискваліфікацію "Мавп" з усіх турнірів цієї організації.